picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Skup odpadów hdpe - ASEO Recykling System

[Oferta] Skup odpadów hdpe - ASEO Recykling SystemJesteśmy firmą ASEO Recykling System Sp. z o.o., która na rynku jest już od 2012 roku. Zajmujemy się recyklingiem oraz produkcją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych. Odnajdziecie u nas wysokiej jakości regranulaty PP, HDPE i regranulaty polietylenu LDPE. Jesteśmy w stanie wyprodukować regranulaty z parametrami żądanymi poprzez klienta. Nasza firma na swoim koncie ma wiele współprac z dużymi firmami z branży ochrony środowiska i recyklingu.

Zajmujemy się również skupem odpadów hdpe i pp. Posiadamy niezmiernie wielkie zaplecze i specjalistyczne maszyny oraz doświadczoną i wykształconą kadrę. Poprzez lata zdobywaliśmy doświadczenie, aby móc Państwu zagwarantować profesjonalne podejście do współpracy i każdego klienta. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, wobec tego tworzymy indywidualną ofertę pod żądania każdego kontrahenta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje www.aseosystem.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

humer56

Posty: 1

 

grzes3345

Posty: 12