picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Skup odpadów hdpe - ASEO Recykling System

[Oferta] Skup odpadów hdpe - ASEO Recykling SystemJesteśmy firmą ASEO Recykling System Sp. z o.o., która działa na rynku już od kilkunastu lat. Naszą specjalnością jest recykling. Zajmujemy się również produkcją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych. Do Państwa dyspozycji dostępne są u nas regranulaty PP, HDPE i regranulaty polietylenu LDPE. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując najlepszą ofertę. Zajmujemy się również skupem odpadów hdpe i pp.

Posiadamy bardzo dużą wiedzę na temat recyklingu, mamy stosowną kadrę pracowników, którzy od lat z nami współpracują. W naszej firmie można odnaleźć specjalistyczne maszyny, jakie na co dzień pomagają nam w naszej pracy, aby jeszcze lepiej świadczyć dla Państwa nasze usługi. Od dawna współpracujemy z największymi firmami w całej UE.

Do współpracy zapraszamy sortownie odpadów komunalnych, firmy produkcyjne, recyklerów odpadów, a zarówno przedstawicieli handlowych. Wiecej informacji o naszej działalności można odnaleźć na stronie internetowej www.aseosystem.pl.

Gucio

Posty: 1

 

zimek123456

Posty: 3