picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[OFERTA] Kominki z montażem – Kraków

[OFERTA] Kominki z montażem – KrakówNasza firma Komineczek od dużo lat zajmuję się montażem kominków grzewczych, jak i z płaszczem wodnym w Krakowie. Zajmujemy się również sprzedażą nowoczesnych, tradycyjnych oraz portalowych kominków wysokiej jakości. Dostępne są u Nas również piece wolnostojące, kaflowe, a także jesteśmy w stanie zrobić dla Państwa indywidualny projekt. W sprzedaży posiadamy również rozwiązania, jakie nie wymagają podłączenia do przewodów kominowych.

Chodzi tutaj o biokominki, jakie można montować w domach, jak i mieszkaniach w bloku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu i budowy kominków, dlatego posiadamy niezmiernie dużą ilość zadowolonych klientów. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość kominków oraz samego montażu, dlatego nie musicie Państwo szukać dodatkowego fachowca.

Nasz sklep mieści się na skrzyżowaniu ulicy Stattlera i Wielicka w Krakowie, więc zapraszamy do oglądania wystawy kominków oraz składania zamówień. Na naszej stronie internetowej https://www.komineczek.pl można zobaczyć więcej informacji oraz przykładowe produkty.

mnichu66

Posty: 3

 

audi80

Posty: 6