picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Łóżko rehabilitacyjne

[Oferta] Łóżko rehabilitacyjne

Osoby, które mają kogoś chorego w swoim domu, kto wymaga całodobowej opieki zapraszamy do naszej firmy. Możemy zaoferować niezmiernie nowomodne i komfortowe łóżka rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb leżącego. Łóżka dostępne są w rozmiarze 210x100cm. Ich maksymalne obciążenie wynosi sto trzydzieści kilogramów. Oferujemy najlepsze na rynku łóżka szpitalne, które sprawią, iż opieka nad chorym, chociaż w jakiejś części będzie łatwiejsza.

Łóżka są regulowane tak, aby ich wysokości oraz kąt nachylenia można było dopasować do pacjenta. Zajmujemy się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych od wielu lat. Wiemy, czego szukają nasi klienci i im to dajemy. Wybierając naszą ofertę będziecie zadowoleni.

Szczegóły dotyczące wynajmu jak i parametrów łóżek medycznych znajdują się na stronie https://wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl. Jeżeli są jakiekolwiek pytania to zachęcamy do kontaktu z nami. My łóżko przywozimy, wnosimy i uczymy jak z niego korzystać. To wszystko dostępne jest w niezmiernie przystępnej cenie.

Dagmara87

Posty: 1

 

ym-9090

Posty: 6