picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Wycena maszyn - Warszawa

[Oferta] Wycena maszyn - WarszawaJesteśmy biurem rzeczoznawczym, jakie zajmuje się wyceną maszyn budowlanych i urządzeń wszelkich branż i typów, a zarówno przygotowaniem kompleksowej dokumentacji na potrzeby rynku jachtowego. Naszym celem jest ustalenie wartości rynkowej w sytuacji, gdy przedmiot stanowi zabezpieczenie kredytu/pożyczki, dla potrzeb postępowania windykacyjnego, egzekucyjnego, na potrzeby negocjacji cen przy zawarciu zakupu/sprzedaży, dla określenia wysokości odszkodowania oraz dla innych celów określonych przez klienta.

Mamy wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z biegłymi sądowymi i skarbowymi. Nasza oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji państwowych. Robimy wszystko, a zarówno poszerzamy swoją wiedzę o nowe dziedziny, aby Państwo mogli być w pełni zadowoleni z naszych usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://wycenamaszynwarszawa.pl, a zarówno do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Laleczka

Posty: 2

 

Fanatyk

Posty: 3