picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[OFERTA] Ogrzewanie podłogowe - Skawina - Zapraszamy!

[OFERTA] Ogrzewanie podłogowe - Skawina - Zapraszamy!Jeśli konieczny jest hydraulik to zapraszamy do naszej firmy. Zajmujemy się typowymi pracami hydraulicznymi jak instalacje wodno-kanalizacyjne czy montaż brodzików albo zlewów. Przygotowaliśmy również ofertę na ogrzewanie podłogowe dopasowane do potrzeb klienta. Zajmujemy się tym od lat, dlatego mamy ogromne doświadczenie.

Nasi klienci otrzymują możliwość montażu ogrzewania pod płytkami, panelami czy deskami podłogowymi. Robimy odpowiednie wyliczenia i wszystko montujemy. Siedzibą naszej firmy jest miasto Kraków, do jakiego zapraszamy. Możemy pomóc osobom mieszkającym w bliższej i dalszej okolicy. Może to być wieliczka jak i proszowice.

Wiecej informacji o tym, czym się zajmujemy i jak pracujemy odszukacie na naszej firmowej stronie internetowej http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html. Zawsze korzystamy z najlepszych materiałów gwarantując klientowi wysoką jakość wykonania powierzonych nam prac. Mamy najlepiej przygotowaną ofertę, z jakiej każdy klient będzie niezmiernie usatysfakcjonowany.

ombre070

Posty: 1

 

Babeczka

Posty: 13