picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Alkomat online

[Oferta] Alkomat onlineZastanawiacie się czy możecie rano pójść do pracy? Nie wiecie czy jechać samochodem czy autobusem? W takim razie nasz alkomat online to propozycja dla Was. Oferujemy możliwość sprawdzenia w domu ile wypiliście i jak długo trzeba czekać żeby można było jechać czy gdziekolwiek pójść. Zainteresowane osoby zachęcamy do zapisania sobie naszej strony https://alco.fun, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się taki wirtualny alkomat przyda? W łatwy sposób na kalkulatorze promili wybierzcie potrzebne do wyliczenia parametry.

Jest to płeć, waga, wzrost oraz godziny rozpoczęcia i skończenia picia. Niżej znajdują się alkohole, które spożywaliście na imprezie i w których ilościach. Można zaznaczyć ilość wypitych kieliszków wódki z zaznaczeniem ilość procentowej alkoholu.

Zaznaczyć można ilość butelek piwa czy lampek wina. Następnie klikacie oblicz i dowiadujecie się ile mogliście wypić i jak to teraz wygląda z alkoholem w Waszym organizmie. Nasz alkomat jest dostępny dla Was za darmo. Zapraszamy do korzystania z niego.

Hymnny4

Posty: 1

 

Klasowe34

Posty: 5