picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

oświetlenie led

oświetlenie led

Profile aluminiowe do taśm LED jak i same taśmy – w jakim sklepie mają aktualnie atrakcyjne ceny za takie zestawy? Ktoś wie? Pozdr. Grzesiek.

Haze89

Posty: 20

 
W sumie jakoś dwa miesiące temu kupowałem parę artykułów tego typu w tym zasilacze, taśmy i oprawy sufitowe przez sklep online www.premiumlux.pl. Sklep wszechstronny, można tu kupić absolutnie wszystko jeśli chodzi o energooszczędne oświetlenie tego typu.

Boss

Posty: 24

 
Jest trochę szmelcu na rynku, jeśli chodzi o LED. Trzeba uważać, żeby się nie wkopać. Paru moich znajomych myślało, że kupiło LED do domu, a to były halogeny ;P

AdiXer92

Posty: 15

 
Ja to kupuję aktualnie od jednej hurtowni, ale nie do końca jestem zadowolony ze współpracy, więc chętnie bym znalazł kogoś bardziej profesjonalnego i może tańszego ;) Także będę tutaj zaglądał.

Sarenka

Posty: 21

 
Dobra żarówka trochę musi kosztować. Jak ktoś chce sprzedać leda za kilka złotych, to ja byłbym ostrożny :P Niestety niektórzy, co się nie znają, dają się łatwo nabierać na takie „okazje cenowe” ;PP

raptofil

Posty: 18

 
Jakoś mnie ten temat ani ziębi ani grzeje, kupuję żarówki jakiekolwiek, byleby świeciły dostatecznie mocno ;P nie mam hopla na punkcie wszystkiego co ekologiczne, tak jak co poniektórzy

Zbychoo54

Posty: 39

 
Na ten moment nie mam żadnej taniej hurtowni na oku. Ale popytam, może się czegoś dowiem, bo mój znajomy handluje takimi rzeczami, więc może mi się uda jakieś info wyciągnąć od niego;) Narka!

nesh009

Posty: 11

 
Kiedyś sprzedawałem takie systemy, ale to jeszcze były czasy, gdy w ogóle tego typu technologia raczkowała nad Wisłą. Teraz już można spokojnie kupić porządne ledy za w miarę rozsądne pieniądze. Nie jest to jakiś problem.

Dzionek4

Posty: 19

 
No teraz to wybór, jeśli chodzi o żarówki, zasilacze, taśmy LED to jest spory. Jak jeszcze kilka lat temu szukałem paru rzeczy to była bieda i do tego ceny jakieś od czapy. Także jest dobrze!

Leodewinek

Posty: 27

 
Hm, myślę, że korzystny stosunek jakości do ceny oferuje sklep Premium Lux z Bartyckiej w Wawie. Mają tam salon stacjonarny, ale można zamawiać też przez neta -www.premiumlux.pl. Kompetentna obsługa, wysyłka w 24h, oferta dobra dla kupujących detalicznie i hurtowo.

anop33

Posty: 25