picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

artykuły oświetleniowe

artykuły oświetleniowe

Szukam niekonwencjonalnych ozdób do domu ;-) Jestem otwarta na najbardziej odważne i nietypowe rozwiązania. Jeśli lubicie się też bawić stylem i znacie dobre sklepy z dekoracjami to dajcie znać!

znamsienatym

Posty: 14

 
Pomysłów na wystrój to ja mam akurat dużo, tylko mój chłopak nie za bardzo chce o nich słyszeć :P Bo ja to mam takie pomysły, które niestety wiążą się z kosztami, wyburzaniem ściany i innymi takimi operacjami :D

gregBard

Posty: 16

 
Kiedyś to bym wiedziała gdzie takie zakupy zrobić, ale dziś to się nie orientuję. Ostatnio w ogóle nie mam czasu na nic więcej, niż tylko praca, spanie, praca, spanie, więc dekoracje do domu to dla mnie inny wymiar :)

Marti

Posty: 21

 
Z chęcią bym siostrze kupiła jakieś dekoracje do domu, bo się niedawno wybudowali, także jest tam trochę u nich w chałupie przestrzeni jeszcze do zaaranżowania. Zawsze jakieś fajne ozdoby się przydadzą, żeby klimat stworzyć. ;)

Sklepik

Posty: 16

 
U mnie w domu to skorzystaliśmy w dużej mierze z różnych tapet i borderów. Efekt jest naprawdę fajny. Co do sklepu to myśmy zamawiali poprzez portal www.sweethomesklepik.pl. Jakościowo bardzo dobre rzeczy mają, bo producent jest niemiecki. Ceny też przystępne. Poza tym, bardzo duży wybór i tania wysyłka. Także jest parę plusów ;) Pozdr

wielgi

Posty: 31

 
Mam znajomą, która kocha kupować różne ozdóbki do domu, także z nią zagadam, powinna coś wiedzieć. Ona to ma różnych świeczników, zasłonek, lampek i innych takich multum w domu...mogłaby sklep otworzyć ;-)

Al3-56

Posty: 20

 
Oo mi to by się też przydał sklep z takimi fajnymi dodatkami i dekoracjami. Brakuje mi pomysłów na to jak zrobić sobie sypialnię i przydałoby się też trochę inspiracji, bo totalnie nie wiem jak co ułożyć i w ogóle.

idzepeto

Posty: 25

 
Do pokoju dziecięcego aktualnie szukam fajnej lampy stojącej z abażurem. Też by mi się sklep z ozdobami przydał ;) Parę już wzorów takich lamp widziałam, ale szału nie było...

Aweeee

Posty: 40

 
W necie mi się nie zdarzyło jeszcze dekoracji do domu zamawiać. Ale mam pod blokiem taki sklep z cyklu – wszystko po 4 złote i tam można od czasu do czasu trafić na fajne ozdoby do domu. ;)

NewNew

Posty: 17