picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie odnowie swój żyrandol?

Gdzie odnowie swój żyrandol?

Cześć, mam nowy dom i zamierzam go bardzo ładnie urządzić, planuje go zrobić w starym stylu to oznacza, że wszelakie dodatki będą zabytkowe. Bardzo mi się podoba takie udekorowanie domu natomiast nie mam pojęcia gdzie znajdę takie starocia aby je nabyć. Wiecie może gdzie kupie stare lampy i żyrandole??

Bardzo mi zależy na ty, proszę o wasze szczere wypowiedzi, dziękuje z góry.

Krzychoo

Posty: 30

 
Dzień dobry, niesłychanie często korzystam z usług sklepu „archiwum” gdyż to w nim są najlepsze i najatrakcyjniejsze przedmioty, które mi się podobają.

Usłyszałam jakiś czas temu o danym sklepie od znajomej i od tamtej pory tylko w nim robię zakupy, jest najlepszy.

Gamess2

Posty: 24

 
Witam, niesłychanie zależy mi na nabyciu starego żyrandola, natomiast nie mam pojęcia gdzie go znajdę, niesłychanie liczę na waszą pomoc, jeśli możecie to niesłychanie proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę dużo wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

Pendrzeec

Posty: 34

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niesłychanie zależy mi na kupnie czegoś niesłychanie starego natomiast zarazem ładnego i kosztownego. Niezwykle zależy mi na tym aby sklep w, jakim kupie dana rzecz będzie profesjonalny, oraz abym miała w czym wybierać. Niezwykle proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeśli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

Biznesowy

Posty: 24

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i niesłychanie częstokroć mówi o sklepie „archiwum” ponieważ to w nim niesłychanie częstokroć kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz sporo innych staroci. Są one niesłychanie piękne i z tego co wiem niesłychanie wartościowe. Mówiła, iż na stronie http://www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

Zombisztajn

Posty: 32

 
Dzień dobry, bardzo pilnie poszukuje porządnej i doświadczonej osoby, która odnowi mój stary żyrandol, chciałbym aby to było zrobione w bardzo rozsądnych pieniądzach ale zależy mi również na profesjonalizmie danej osoby, aby odnowa była zrobiona w pełni jak na leży.

Proszę was bardzo o informacje, czekam z niecierpliwością.

Ppako72

Posty: 37