picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Cateringu z dostawa do domu

Cateringu z dostawa do domu

Witam serdecznie, poszukuję bardzo dobrych potraw/dań na terenie Warszawy. Posiadam firmę i chciałbym aby catering zadbał o codzienny przywóz dań o wyznaczonej porze.

Bardzo proszę o jakieś sugestie. Adam.

saradonin

Posty: 20

 
Lubię mocno przyprawione jedzenie, a tylko kuchnia indyjska spełnia moje oczekiwania. Według moich codziennych obliczeń lepiej zamówić na wynos niż gotować. Przelicz sobie koszty obiadów i czas, jaki poświęcasz na ich przygotowanie.

Franeczek23

Posty: 29

 
Jak znajdziesz w Warszawie dobry i tani catering to się go trzymaj. W stolicy ostro się cenią niektóre, nawet średniej jakości knajpy. U wszystkich praktycznie to samo.

Co się stało ze specjalizacją?

iravau

Posty: 28

 
Bardzo dużo smacznego jedzenia indyjskiego serwują na www.latway.pl. Kuchnia indyjska słynie ze sporych, zdrowych posiłków, opartych na super aromatycznych ziołach. Miałem okazję jeść w Indiach i w polecanym miejscu i mogę przyznać, że robią świetną robotę.

FOTOiFOTO

Posty: 25

 
Cenię sobie wysoko kuchnię indyjską, bo można się nią najeść i jednocześnie nie przytyć. Moim zdaniem teraz najlepsza opcja na rynku, bo już tyle knajp jest identycznych, że głowa boli.

Bebikooo

Posty: 23

 
Na obiad biorę zawsze kuchnię z Indii, bo daje największą energię. Często jem niestety jeden posiłek dziennie, ale po indyjskich daniach czuję moc przez cały dzień.

Wszystkim polecam taką opcję.

LLardmen

Posty: 37