picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Najlepsze burgery

Najlepsze burgery

Panowie – gdzie się w Warszawie najeść? :) Szukam dobrego lokalu z burgerami, gdzie porcje są naprawdę sute i smaczne. Macie jakieś swoje ulubione miejscówki na szybki dobry lunch w środku dnia?

wiesław11

Posty: 7

 
Nie mam pojęcia gdzie dobrego burgera wyłowić w Wawie. Raczej jak coś chcę zjeść w przelocie to idę na hot doga albo zapiekankę gdzieś do budki. Dobre są też teraz te food trucki, czasami tam też można dobrze i tanio zjeść.

Yuri20

Posty: 17

 
Burger taki prawdziwy to musi być duży. Klientom wmówiono, że hamburgery to jest to co McDonald podaje a to nigdy nawet koło prawdziwego burgera nie leżało.

DiD3K

Posty: 16

 
Kiedyś oglądałem program Gesslerowej, jak robiła rewolucje właśnie w knajpie z burgerami i średnio im to wyszło. Ogólnie jak odjeżdżała od nich to było wszystko okej, ale potem znowu poszli w mizerię i zaczęli składać jakieś małe bułeczki to ludzie nie przychodzili. Nie dziwi mnie to.

Boss

Posty: 13

 
Smaczne burgery robią w Bart's Burger Bar przy ul. Grójeckiej w Wawie. Często się tam stołuję ze znajomymi. Dobrze prowadzony, spory lokal, także można się swobodnie pomieścić nawet większą grupą. Burger robiony na miejscu, ze sporym kawałkiem wołowiny, a nie cienkim plasterkiem jak to bywa w innych knajpach tego typu. Lokal ma swój profil na Facebooku –www.facebook.com/bartsburger.

Pendrzeec

Posty: 8

 
Najlepsze burgery w życiu to jadłem na kolonii w Kołobrzegu. Cały byłem umazany majonezem i keczupem, ale było tak do nich napchane wszystkiego, że aż wypadało na chodnik...:)

Anjinsaan

Posty: 21

 
Poza sieciówkami to nie za bardzo kojarzę miejsca gdzie można prawdziwego burgera zjeść. Raczej jak coś chcę zjeść na mieście to wybieram pizzerię. Jest kilka dobrych w mieście.

info@pracazekonomii.pl

Posty: 14