picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pizzeria Ełk

pizzeria Ełk

Cześć! Kojarzycie dobre pizzerie w Ełku? Będę za jakiś czas tutaj na kilka dni, w sprawach służbowych i pewnie będę szukał jakiejś jadłodajni, a pizza jest na tyle uniwersalna, że będzie najbezpieczniejszą opcją ;)

Miluśkooo2

Posty: 10

 
Opłaca się w Ełku zamawiać telefonicznie pizzę z Mamma Mia -www.mamma-mia.elk.pl. Ostatnio mi dołożyli pitę gratis do zamówienia ;) Mają sporo takich promocji, zależy od tego co się dokładnie zamawia, czy na miejscu, czy z dowozem.

Poleczk34

Posty: 20

 
Jak już zamawiam pizzę to głównie z dowozem. I różnie to bywa z tymczasem oczekiwania. Raz mi się zdarzyło, że pizza dotarła grubo po godzinie czekania...zimna. Reklamowałem, ale nic nie wskórałem.

Teqri

Posty: 27

 
Jak już jeść coś na mieście to pizza zazwyczaj wychodzi najtaniej. Można się tym najeść za paręnaście złotych. Także nie dziwi mnie fakt, że aż tyle takich lokali powstaje...mają zawsze klientelę.

D.N.O.

Posty: 14

 
Mnie to nie było w Ełku od lat, także z tego co widzę dużo się pozmieniało, jest sporo nowych restauracji, kiedyś był zdecydowanie mniejszy wybór i człowiek wiedział gdzie pójść, żeby dobrze zjeść.

LiOx

Posty: 21

 
Za dużą pizzę na mieście trzeba zapłacić coś dwadzieścia parę złotych, więc ogólnie nie jest to drogo, zwłaszcza, że taką pizzą to już można się raczej we dwie osoby najeść spokojnie.

Eloelo-2

Posty: 29