picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie zjeść dobre placki ziemniaczane w krakowie?

Gdzie zjeść dobre placki ziemniaczane w krakowie?

Hej! Piszę bloga kulinarnego oraz ostatnio naszła mnie myśl, żeby sprawdzić krakowskie jadłodajnie z plackami ziemniaczanymi:) Wyłącznie, iż jeszcze nie wiem gdzie pożądane byłoby pójść? Pomożecie? :) Odwiedzę każdą knajpę oraz zrecenzuję :)

Pszemeg

Posty: 46

 
Jeśli faktycznie chcesz pojeść w Kraku to ja ostatnio odkryłem knajpę, gdzie nie żałują klientowi jedzenia na talerzu:) Lokal www.domoweprzysmaki.pl to prawdziwe niebo w gębie oraz gwarancja, iż nie wyjdziesz od nich głodny, ani też biedny :P Ich placki mają moją rekomendację, podobnie jak rosół :)

HaNzo

Posty: 40

 
Niezmiernie miła obsługa, fajna atmosfera, rozsądne ceny, no i przede wszystkim domowe, smaczne dania – to wszystko jest w lokalu www.domoweprzysmaki.pl. To jest prawdziwy raj dla koneserów zwykłej, domowej, polskiej kuchni. Powiem szczerze – mam nadzieję, iż żona tego nie czyta – ale ich placuszki są lepsze, niż te co jem w domu :P

waldek3551

Posty: 42

 
Jeżeli rzeczywiście pragniesz pojeść w Kraku to ja ostatnio odkryłem knajpę, gdzie nie żałują klientowi jedzenia na talerzu:) Lokal www.domoweprzysmaki.pl to prawdziwe niebo w gębie i gwarancja, iż nie wyjdziesz od nich głodny, ani także biedny :P Ich placki mają moją rekomendację, podobnie jak rosół :)

labuh

Posty: 35

 
Zarówno mam smaka na placki ziemniaczane :) Gdyby nie to, że wypada obrać ziemniaki i później jeszcze je zetrzeć i stać godzinę nad patelnią...to bym sobie zrobił :) Dobrze, że są knajpy w Krakowie, jakie zrobią to za mnie. Mam kilka takich ulubionych miejsc, gdzie faktycznie robią dobre rzeczy, najwięcej w okolicach rynku. Uderz prosto na Sukiennice i tam coś znajdziesz na bank :)

jendrekc

Posty: 44

 
Niezwykle miła obsługa, fajna atmosfera, rozsądne ceny, no i przede wszystkim domowe, smaczne dania – to wszystko jest w lokalu www.domoweprzysmaki.pl. To jest prawdziwy raj dla koneserów typowej, domowej, polskiej kuchni. Powiem szczerze – mam nadzieję, iż żona tego nie czyta – natomiast ich placuszki są doskonalsze, niż te co jem w domu :P

Marta

Posty: 46

 
Jeśli naprawdę pragniesz pojeść w Kraku to ja ostatnio odkryłem knajpę, gdzie nie żałują klientowi jedzenia na talerzu:) Lokal www.domoweprzysmaki.pl to prawdziwe niebo w gębie i gwarancja, iż nie wyjdziesz od nich głodny, ani zarówno biedny :P Ich placki mają moją rekomendację, podobnie jak rosół :)

Argante

Posty: 52

 
Jakby Cię tutaj nakierować, hmm...Musisz odnaleźć Kościół św. Kazimierza niedaleko Basztowej oraz stamtąd kierować się na ulicę św. Marka, natomiast później odbić w Sławkowską :) Tam jest moim zdaniem najlepszy lokal z domowym jedzeniem www.domoweprzysmaki.pl. Jest tutaj absolutnie wszystko, nie tylko placuszki domowej roboty, lecz też pierogi, schab, rosół...Zawsze tam wpadam na kacu, żeby się podleczyć dobrą zupką :)

komspid

Posty: 44

 
Hej! Przyzwoite placki w własnym Krakówku? :) Zapraszam do mojej babci :P A tak poważnie, to wątpię, że gdzieś dadzą tak dobre placuszki ziemniaczane jak te domowe. Ja w każdym razie takiego miejsca nie odszukałem, niemniej jednak jak ktoś zna to chętnie sprawdzę :P Pozdrowienia z Grodu Kraka!

kwinto

Posty: 38

 
Nie prowadzę żadnego rankingu Krakowskich placków ziemniaczanych, niemniej jednak jakbym miał wybrać jakieś jedne najlepsze, to chyba postawiłbym na te, jakie jadłem w restauracji www.domoweprzysmaki.pl. Raz zamówiłem ze śmietaną, natomiast drugi raz z sosem. Chyba te z sosem mi bardziej podeszły, niemniej jednak jedne oraz drugie na wypasie – jak to mówi młodzież ;)

Asiaa56

Posty: 28