picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dobra kuchnia azjatycka Warszawa

Dobra kuchnia azjatycka Warszawa

Witam wszystkich! Jestem miłośnikiem kuchni azjatyckiej, ale jakoś na Starym Mieście nie ma za wielu tego typu lokali. Polecicie coś w tej części Warszawy? Z góry dziękuję!

olgierd33

Posty: 7

 
Kilka dni temu byłem ze znajomymi w Irish Pubie, na ul. Miodowej 3. Była gdzieś 14, więc na piwko nie mogliśmy sobie pozwolić, ale za to smażony makaron z wołowiną był fantastyczny, będę tam pewnie wracał wiele razy.

Motospec

Posty: 11

 
Daj sobie na luz z azjatyckim jedzeniem, lepiej już idź do baru mlecznej i najesz się jak człowiek za mniejsze pieniądze. Co jak co, ale wietnamskie czy chińskie jedzenie jest bardzo kiepskie.

Mariusz

Posty: 14

 
Zazwyczaj nie hejtuję w internecie, ale powiem tak - w Warszawie nie znajdziesz dobrej azjatyckiej knajpy, możesz o tym zapomnieć. To co jest w Polsce, to ciężko nazwać kuchnią azjatycką.

andrew66

Posty: 15

 
Przyłączam się do prośby założyciela tematu. Niedługo zabieram dziewczynę na miasto i nie bardzo wiem, gdzie moglibyśmy zjeść powiedzmy smażony makaron z kurczakiem, a do tego wietnamską zupę.

Gwido67

Posty: 11

 
Też się zastanawiam gdzie można zjeść coś smacznego i azjatyckiego w Warszawie. Będę monitorował ten wątek, bo głodny się robię, a nie chciałbym iść do pierwszej z brzegu knajpy.

Klarka34

Posty: 21

 
No dokładnie - gdzie można wszamać coś wietnamskiego w Warszawie? Przyłączam się do twojego pytania, kompletnie nie mam pojęcia, chociaż w Wawie mieszkam już dobrych kilka lat.

repta32

Posty: 14

 
Jestem w Wawie od urodzenia, a tak naprawdę nie wiem gdzie można zjeść coś azjatyckiego i smacznego. To mówicie, żeby iść na Miodową, to tego Irlandzkiego Pubu? W sumie można spróbować...

tigra32

Posty: 16

 
A ja nie przepadam za azjatycką kuchnią, wolę polskie czy włoskie specjały. Niby tyle się mówi, że azjatycka kuchnia taka smaczna, a co do czego przyjdzie, to pewnie walą glutaminianu sodu.

ryzyko33

Posty: 11

 
Lepiej idź na schaboszczaka albo pizzę, nie ma sensu szukać azjatyckiego żarcia w Polsce, bo w 8 na 10 przypadków będziesz zawiedziony. To tylko moja opinia, mam do niej całkowite prawo, to chyba jasne.

PiSi

Posty: 26