picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dobra restauracja Gdańsk

Dobra restauracja Gdańsk

Cześć, chciałbym zorganizować zamknięte szkolenie w gdańskiej restauracji, ale jeszcze szukam lokali. Chodzi mi o to, aby restauracja posiadała zamkniętą salę i ciekawy catering (serwis kawowy to absolutne minimum). Jak będzie jeszcze sprzęt konferencyjny to dodatkowy plus. Proszę o wskazówki.

bruklin187

Posty: 6

 
Zawsze przy wyborze restauracji kieruję się opiniami z TripAdvisor, ewentualnie opiniami z Google. Rzadko zdarzają się pomyłki.

czes212

Posty: 24

 
Tylko autorska kuchnia moim zdaniem się liczy. Półprodukty w restauracjach i mrożonki stopniowo odchodzą w zapomnienie. Możesz też poprosić, aby obsługa wysłała ci najciekawsze pozycje w menu na maila, np. z krótkim opisem. Kilka razy w ten sposób znalazłem ciekawe lokale. Pozdrawiam.

Dzionek4

Posty: 19

 
Oglądałam kiedyś odcinek Kuchennych Rewolucji i akurat przedstawiali metamorfozę restauracji Panorama. Lokal z Gdańska, w biurowcu – Zieleniaku. Poszłam z ciekawości i zostałam w sumie do dzisiaj. Menu zmienia się cyklicznie. Trzymają się tego, co dobre, od siebie sporo wnieśli przez ostatnie lata. Ryba mi u nich najlepiej smakuje. Czuć ten klimat Gdańska tam u nich. Jesz i widzisz panoramę Gdańska. Moim zdaniem super pomysł na umieszczenie restauracji w Biurowcu. Coś innego, a i cennik na pewno w okolicach średniej branżowej, a momentami poniżej. Wiele recenzji wystawiłam im również na Trip Advisor. Sporo osób też pozytywnie wypowiada się o nich. Zobacz, jak chcesz dla potwierdzenia :)

21gregorek

Posty: 12

 
Korzystam raz w miesiącu (najczęściej) z sali w www.panoramarestauracja.pl do organizacji zamkniętych konferencji sprzedażowych. Lokal udostępnia salę w klimacie Starówki, co moim zdaniem odbija się na zainteresowaniu gości. 70 zł za godzinę. Lepszej oferty w centrum Gdańska nie widziałem. Na życzenie serwis kawowy, ale robię tak, że wcześniej pytam, kto jest zainteresowany dodatkowym wyżywieniem i wtedy indywidualnie można już ustalić. W restauracji jest widok na panoramę miasta. Wyraźnie podnosi się prestiż wydarzenia.

Axer19

Posty: 13

 
W branży panuje taka zasada, że dobra restauracja pachnie po prostu jedzeniem. Poza tym od razu zobacz, czy karta nie jest przesadzona. Według moich doświadczeń nadmierny tłok w karcie oznacza najczęściej marną jakość.

RadeQ

Posty: 9

 
Na randki zabieram dziewczyny do Panoramy. Można powiedzieć, że to „restauracja na wysokości” w biurowcu „Zieleniak”. Na pewno nie zawiedziesz się na polędwicy i pieczonym buraku. Niecodzienne przystawki serwują. Widać, że do restauracji chodzi sporo ludzi pod garnitur. Bywam 2 – 3 razy w miesiącu. W centrum Gdańska naprawdę trudno o coś lepszego. Widoki rewelacja. Ogólnie nietypowa lokalizacja dla restauracji, ale to się akurat u nich sprawdza. Polecam, bo nigdy się w sumie nie zawiodłem na jakości obsługi klienta.

Czarek

Posty: 25

 
Najlepiej korzystać w menu z „dania dnia”, bo najczęściej jest idealnie dopracowane. W praktycznie każdej restauracji takie podejście się sprawdza.

MisiekKce

Posty: 14

 
W Gdańsku kilka restauracji przeszło „Kuchenne Rewolucje”, więc może warto się tematem zainteresować?

R1P

Posty: 23

 
W Gdańsku to szukania restauracji polecam centrum, no i oczywiście rybę, bo nic innego sobie w Trójmieście nie wyobrażam jeść :D

Qxy2

Posty: 13