picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie zjem dobre domowe obiady we Wrocławiu ?

Gdzie zjem dobre domowe obiady we Wrocławiu ?

Gdzie zamawiacie domowe obiady na telefon? Gdzie można zjeść szybko smacznie we Wrocławiu?

humer56

Posty: 5

 
Nie wydaje mi się, żeby było drogo. Za dwa duże domowe obiady koszt około 20 złotych to pryszcz. Wiadomo, że nie codziennie zamawiasz, ale raz na jakiś czas warto odsapnąć od gotowania.

codePerformance

Posty: 15

 
No też uważam za słuszne domowe obiady na dowóz, do końca nie byłam do nich przekonana, jednak już jestem po swoim pierwszym razie, więc mogę się wypowiedzieć, że jest smacznie i można korzystać :) Polecam i pozdrawiam.

beata77

Posty: 14

 
Często zamawiam domowe obiady na telefon, bo z gotowaniem u mnie nie jest dobrze. Gdybym pasł się pizzą itp. żarciem pewnie źle bym teraz wyglądał. Natomiast takie domowe obiady to całkiem fajna sprawa, z reguły nie mam żadnych zastrzeżeń, niemniej jednak nie mam ulubionego miejsca, w jakim się stołuję. Jak dla mnie wszędzie jest smacznie.

andrew66

Posty: 7

 
Niesłychanie dobre jedzenie, przekonałam się już, że u nich naprawdę pożądane byłoby zamawiać obiady domowe na telefon. Jak w domu, wielkie porcje, można konkretnie się najeść.

Thaniell

Posty: 18

 
Oczywiście, że nie ma to jak u mamusi, niemniej jednak jak jest konieczność to zamawiam domowe obiady na dowóz i nie krzywduję sobie. Dwa cieplutkie dania przyjeżdżają bezproblemowo do domciu i nie muszę nawet nigdzie wychodzić. Spoko jest, nie bójcie się :) Nie taki diabeł straszny ….

Black_Riot

Posty: 11

 
Polecam to miejsce http://bardomowy.com. Mam nadzieję, że i wam posmakują te obiady domowe na dowóz. Niezmiernie prędko realizują zamówienia, a poza tym można u nich zamówić sobie na stałe obiady np. do pracy. Należałoby zajrzeć na stronkę, polecam przede wszystkim tym, którzy lubią polską kuchnię, ale mają też inne;)

21gregorek

Posty: 19

 
Super pysznie i domowo. Tak właśnie jest w tym miejscu we wrocławiu. Mają obiady domowe na telefon więc w każdej chwili możesz zadzwonić, nawet wieczorem, polecam, mnie bardzo smakuje.

Odi

Posty: 11

 
Mają bardzo dobre obiady domowe na telefon. Też polecam to miejsce, bo mają rozmaite menu i mnie smakuje. Jestem zadowolona, bo nigdy nie było tak, żeby się opóźniali, jedzonko jest ciepłe i prawie można powiedzieć, że jak u mamy. Jak jestem głodna to uderzam zawsze do nich, to moje zaufane miejsce.

Złoty

Posty: 13