picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Czekoladowa fontanna

Czekoladowa fontanna

Witam.

Czy myślicie, że wśród niespodzianek na imprezę okolicznościową sprawdzi się czekoladowa fontanna?

Sebo

Posty: 11

 
Witam.

Zawsze chciałem zamówić fontannę czekoladową, niemniej jednak nie mogłem odszukać firmy, w której mógłbym to zrobić. Kolega podsunął mi niedawno http://www.czekoladowafontanna.com, a więc adres strony internetowej firmy, jaka wykonuje takie fontanny. Przyznam szczerze, iż udało mi się ją zamówić w atrakcyjnej cenie.

Polecam!

Jacuś

Posty: 10

 
Cześć.

Czekoladową fontannę w Krakowie można zamówić w co najmniej kilkunastu miejscach, lecz nie wyobrażam sobie, aby skorzystać z oferty pierwszej lepszej firmy. To dość ogromny koszt, a czasami zamówienie gotowego zestawu rozwiązuje kłopot, gdyż zaliczają się do niego talerzyki, serwetki czy patyczki do nabijania czekoladowych przekąsek.

Polecam rzeczywiście wszystkim!

kk1111

Posty: 32

 
Hejka. Szczerze będąc w Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy miałem do czynienia z fontanną czekoladową, jaka prezentowała się cudownie, natomiast również tak samo smakowała. Nie mam wątpliwości, że wkrótce w Polsce także będzie można ją zamówić.

LiOx

Posty: 21

 
Hejka. Przed moimi 18-tymi urodzinami koleżanka podsunęła mi pomysł, iż mogłaby się pojawić na nich fontanna alkoholowa. Muszę przyznać, iż całkiem długo namawiałam rodziców, aby zgodzili się na takie rozwiązanie (koszt około 250-350 złotych), a ostatecznie mi się udało dopiąć swego :)

komspid03

Posty: 10

 
Cześć.

W ofertach większości firm, które oferują czekoladową fontannę można wyróżnić różne rozmiary fontanny czekoladowej. Osobiście miałem wybór pomiędzy fontannami za 500-1000 złotych. Wybrałem tą tańszą, która i tak starczyła na 200 gości, więc nie musicie płacić dużo.

Kódłaty

Posty: 16