picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sushi Wrocław

Sushi Wrocław

Znajdą się tutaj amatorzy sushi? :P Jakie restauracje w naszym pięknym Wrocławiu przygotowują sushi na wysokim poziomie?

Odwiedzę wszystkie, które polecicie! :)

Emmm56

Posty: 19

 
Z takich przysmaków japońskich to polecam Nigiri. Jeden z najbardziej tradycyjnych rodzajów sushi, bardzo soczyste, po prostu pyszne! Ostatnio jadłem i jestem zachwycony.

Mikusińska

Posty: 34

 
Na sushi od czasu do czasu wpadnę, ale jakimś super fanem nie jestem. Ot jedzenie jak jedzenie:) Tyle dobre, że zdrowe, zwłaszcza porównując do tych wszystkich fast foodów, które zalały miasto.

Klarka

Posty: 40

 
Myślę, że, jeśli masz ochotę na świeżą rybę podaną w formie sushi to warto odwiedzić bistro kofuku-sushi.pl. Jako że, pracuję w Sky Tower to jem u nich praktycznie codziennie. Najlepsi kucharze, z dużym doświadczeniem, do tego sympatyczna obsługa. Chce się tutaj wracać.

duncejj

Posty: 26

 
Jeśli masz niedaleko do Sky Towera, to warto podejść do baru http://kofuku-sushi.pl, który właśnie się tam znajduje. Zawsze jadam tutaj lunch koło południa:) Smacznie, zdrowo...w kuchni z tego co wiem pracują sushi mastersi z doświadczeniem, także poziom trzymają.

treqwblaa

Posty: 35

 
Tak prawdę mówiąc to jeszcze nigdy nie byłem na prawdziwym sushi. Szczerze, to jakoś boję się tej kuchni :)

Jakoś dla mnie za egzotyczna...

NEO-klara

Posty: 25

 
Nie dalej jak w tamtym tygodniu byłem w Sky Tower w barze kofuku-sushi.pl. Miła obsługa, świeże jedzenie, elegancko podane. Szczególnie zasmakowało mi ich Sashimi. W takiej formie jeszcze tego dania nie jadłem.

Ekstra!

jajajosz12

Posty: 31