picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jedzenie ekologiczne

Jedzenie ekologiczne

Witam.

Zastanawiam się, gdzie mogę zdobyć jedzenie ekologiczne w Krakowie?

Dzięki za porady!

Gumis

Posty: 8

 
Jedzenie ekologiczne w Krakowie dostępne jest w dużo sklepach, o czym przekonałem się, gdy testowałem produkty ze sklepów ekologicznych, stoisk w marketach, a zarówno owoców i warzyw z targowisk.

Jeżeli chcecie mogę podzielić się swoimi obserwacjami na ten temat :)

Dzionek4

Posty: 19

 
Nie wiedziałam, jakie kryterium wybrać, aby trafiała do mnie najlepsza ekologiczna żywność w Krakowie. Na szczęście trafiłam na to forum dyskusyjne i uzyskałam fachową wiedzę z Waszej strony. Wygląda na to, że na stałe zainteresuję się ekologiczną żywnością, to wasza zasługa.

Gerard45

Posty: 21

 
Uważam, że należałoby zaufać sprzedawcy w sklepie ze zdrową żywnością i zdać się na jego rady. Przekonują mnie takie sklepy głównie z racji, iż zdrowe produkty charakteryzują się większą ilością witamin, a także minerałów. Cenię sobie głównie warzywa, owoce, a także inne produkty dodatkowe.

Urszulka_56

Posty: 28

 
Koleżanka zaproponowała mi niedawno, aby przerzucić się na produkty ekologiczne w Krakowie. Długo zastanawiałam się nad tym czy ma to w ogóle sens, ale teraz już od tygodnia jem wyłącznie ekologiczne produkty.

Czy odczuwam jakąś różnicę? Czuję się zdecydowanie lepiej oraz mam o wiele więcej energii do działania, więc wydaje mi się, że różnica jest diametralna!

USAtop

Posty: 25

 
Dotychczas nie miałem pomysłu, gdzie zdobyć warzywa ekologiczne w Krakowie. Na szczęście przyjaciółka skierowała mnie na sprawdzone targowisko do człowieka, który ma warzywa z ekologicznych upraw.

Najlepsze było to, że zapłaciłem za nie niewiele więcej niż normalnie :)

1977catophoby

Posty: 28

 
Wyrażając swoją opinię na temat ekologicznych owoców w Krakowie wystarczy powiedzieć, że smakują one zdecydowanie lepiej od zwykłych owoców, które są wszechobecne w supermarketach i sklepach spożywczych.

Wolę zjeść jeden ekologiczny owoc aniżeli dwa, które są pryskane różnymi środkami :)

MaszWielkosc

Posty: 28

 
Chcąc znaleźć godny polecenia sklep ekologiczny w Krakowie dobrym pomysłem wydaje się skonsultowanie się ze znajomymi, którzy być może preferują kupowanie zdrowego jedzenia. W przeciwnym razie możemy skorzystać z opinii w Internecie. Ja w ten sposób znalazłem tani sklep: http://www.paczkajakuba.pl/czym-jest-paczka, który mogę polecić.

gregcie@

Posty: 28

 
Niedawno dowiedziałem się, że lokalny sklep ekologiczny w Krakowie oferuje nawet ekologiczne jedzenie dla dzieci. Postanowiłem sięgnąć z takiej oferty, a więc całą rodziną przerzucić się na ekologiczną żywność. Mogę pochwalić się, że moje działania zakończyły się sukcesem.

Klarka34

Posty: 13

 
Niedawno dowiedziałem się, że lokalny sklep ekologiczny w Krakowie oferuje nawet ekologiczne jedzenie dla dzieci. Postanowiłem skorzystać z takiej oferty, a więc całą rodziną przerzucić się na ekologiczną żywność. Mogę pochwalić się, że moje starania zakończyły się sukcesem.

Francuzik3

Posty: 30