picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pizza bydgoszcz ??

pizza bydgoszcz ??

Hej. Niedługo odwiedzę wasze miasto :) Mam pytanie, gdzie zjem najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Piszcie. Dziękuję.

Kruk

Posty: 6

 
Najlepszą pizzę robię osobiście :D Jak nie mam czasu, to oczywiście wtedy jest okazja do tego, żeby wyrwać się z rodzinką z domu do jakiejś pizzerii w Bydgoszczy. Bywamy wszędzie :)

Kmiotek55

Posty: 18

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Faktycznie ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do jakich chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Lecz o pizzerii, jaka jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

audi80

Posty: 6

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj www.piratto.pl. Świetny lokal w Bydgoszczy, do którego też warto wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

Michaś

Posty: 11

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać inne restauracje :) Niemniej jednak jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

tigra32

Posty: 11

 
Gorzej jak jedna pizza w tygodniu przeradza się z czasem na kilka razy. Po takim menu można przytyć :) Najważniejsze to umiar. A jeśli chodzi o restauracje w Bydgoszczy w sensie pizzerii, to może orientujecie się, która z nich czynna jest najdłużej i też w niedziele i święta. Coraz mniej jest takich lokali.

q_wer

Posty: 7

 
Łamię się i to często. Zwykle, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Ale można zrobić własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

TomekK

Posty: 6

 
Najgorsze jest to, że jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zadowolony z zamówienia. W Bydgoszczy jest sporo pizzerii, ale naprawdę chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeśli chodzi o dowozy. No chyba, że się mylę. Możecie mnie poprawić.

Jacuś

Posty: 11