picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

restauracja regionalna zakopane

restauracja regionalna zakopane

Zazwyczaj wigilię spędzaliśmy w domu, ale w tym roku chyba zaszalejemy i gdzieś pojedziemy. W planie jest Zakopane. Macie namiar na oferty kolacji wigilijnych tutaj? Byliście może w zeszłym roku i było fajnie?

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Ja to wypytuję znajomych, którzy robili wesele w Zakopanem i większość mi poleca takie miejsce jak Siuchajsko, ze stronki www.siuchajsko.pl. Także chyba tutaj zarezerwujemy sobie salę. Już patrzyłam dokładnie i menu mają rozbudowane, raczej nikt głodny z takiego wesela nie wyjdzie ;-> Mają też do dyspozycji pokoje dla gości, co akurat dla mnie jest bardzo ważne, bo ludzie będą do nas jechać na wesele z różnych stron Polski, często z daleka, więc dobrze żeby mieli ogarnięte spanie.

ajhhopek

Posty: 22

 
Wiem, że moja koleżanka robiła ostatnio wesele w Zakopcu (dowiedziałam się z facebooka) ;PP Spróbuję ją podpytać gdzie tę imprezę robiła i jak tam ją wyszło to cenowo. Popiszę później co się udało dowiedzieć.

Jacuś

Posty: 20

 
Hehe, zawsze jak się mnie pytali – góry czy morze, odpowiadałem, że morze, ale teraz na stare lata mi się pozmieniało ;)) W górach teraz najczęściej wypoczywam. Jest parę fajnych pensjonatów itd. Ale ja to lubię podróżować ze swoim campingiem, zawsze to człowiek jest niezależny ;)

berry1

Posty: 25

 
Ciekaw jestem czy jak bym chciał na przykład wesele w Zakopanem zrobić to jakie tam mają stawki, czy są dużo wyższe niż w innych miastach, które nie są kurortami, czy trzeba się raczej nastawić na wygórowane stawki?

Fifeczek2

Posty: 10

 
Wiesz co, ja to nie wiem, ale popytam znajomych. Raczej w górach to jestem rzadko, w tym roku byłam co prawda, ale za to w Bieszczadach więc w ogóle nie te rejony...

Oct714

Posty: 11