picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Oryginalna włoska kuchnia

Oryginalna włoska kuchnia

Chciałbym zjeść gdzieś na mieście danie ze świeżym truflem – gdzie takie rarytasy podają? Jakby jeszcze do takiego dania podali dobre wino, to już byłoby perfekt ;)

raptofil

Posty: 18

 
Hmm...

dzie by tutaj wyjść na smaczną pizzę...Nie wiem, bo w sumie rzadko jadam. Mamy w pracy taką firmową stołówkę, to najwięcej tam się żywię. Jakaś zupka szpinakowa i można żyć:)

Rebkaa2

Posty: 29

 
Sam miałem kiedyś pomysł, żeby restaurację otworzyć. Trochę we Włoszech mieszkałem, jakieś tam podstawy kuchni znam, ale jak sobie sprawdziłem rynek to akurat restauracji tego typu jest mnóstwo...konkurencja ciężka do ogrania.

MagikP322

Posty: 30

 
Witam:)

W sumie jakiś czas temu zadałem podobne pytanie na jednym forum i nie było zbyt dużego odzewu, tak jakby ludzie nie jedli pizzy, ani innych włoskich specjałów:P

Pozdr!

roudee

Posty: 18

 
Powiem szczerze, że sam mam nieraz ochotę na oryginalną pizzę prosto z pieca. No i faktycznie w większości pizzerii te ich ciasto pozostawia wiele do życzenia. Albo jest za ciężkie, albo za twarde...Naprawdę trafić na dobrą pizzę, której Włoch by się nie powstydził nie jest łatwo.

PucH2

Posty: 20

 
Prawda jest taka, że większość miejsc, które podaje pizze powinno się zamknąć, bo to co oni robią to nawet koło prawdziwej pizzy nie leżało.

Mikusińska

Posty: 34