picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Restauracja Poznań

Restauracja Poznań

Szukam przyjemnej restauracji w Poznaniu, gdzie będę mógł się wybrać ze znajomymi, gdy mnie odwiedzą. Jakieś miłe miejsce ze świeżym jedzeniem, coś z zakresu kuchni polskiej, ale jak jakieś inne smaki się pojawiają to również możemy ewentualnie skorzystać.

Klarkaa45

Posty: 3

 
Na pewno w Poznaniu uda Ci się znaleźć przyjemne miejsce z dobrym jedzeniem, bo restauracji jest sporo, konkurencja duża, więc restauratorzy muszą się starać o to, by działać na wysokim poziomie i mieć coś sensownego dla odwiedzających gości.

Boss

Posty: 24

 
Głównie restauracje w Poznaniu na starówce, ale to takie często turystyczne gotowanie na zasadzie i tak zjedzą. Więc za dobrą restauracją pewnie będzie się trzeba trochę obejrzeć, ale myślę że coś sensownego uda się także wybrać, tylko na spokojnie sprawdzaj.

eryczek

Posty: 11

 
W Poznaniu restauracji co nie miara, również takich mocno tematycznych więc jak masz jakąś preferowaną kuchnię, po którą najchętniej sięgasz to w wyszukiwarce sobie pod takim hasłem poszukaj, bez problemu coś sensownego uda się wybrać.

Boss

Posty: 13

 
Na miłą romantyczną kolację to chyba najlepiej będzie wybrać się do jakieś restauracji na starówce. Myślę, że sporo różnych ciekawych opcji będziesz w stanie tam znaleźć, warto zajrzeć i popatrzeć co jest dostępne, w zależności również od tego jaka kuchnia będzie Ci odpowiadała najbardziej.

21gregorek

Posty: 4

 
W Poznaniu mamy sporo fajnych restauracji, gdzie będzie warto zajrzeć więc jak ktoś będzie szukał jakieś przyjemnej kuchni to raczej bez problemu coś wybierze.

21gregorek

Posty: 3

 
Jakiś czas temu będą w pobliżu jeziora Maltańskiego znajomi mnie zaprowadzili do restauracji www.cybina13.pl i mogę szczerze polecić. Miejsce bardzo przyjemne, kolorowe wnętrze, atmosfera jak w domu a do tego naprawdę smaczne i świeże posiłki więc chyba każdy coś dla siebie wybierze.

messi10

Posty: 13

 
Sporo jest restauracji, które w Poznaniu działają więc myślę, że coś sensownego będziesz w stanie dla siebie wybrać, warto różne restauracje ze sobą zestawić, porównać i wtedy coś interesującego pewnie wybierzesz.

Kasia

Posty: 8

 
Dobre miejsce do zjedzenia w Poznaniu??? Trudne pytanie, bo restauracji jest bardzo wiele i w sumie każdy ma inne oczekiwania co do posiłków i tego w jakiej formie będą przygotowane więc na pewno warto sobie różne propozycje sprawdzić, porównać, zestawić ze sobą i wtedy coś sensownego wybrać.

krzysioo0

Posty: 10