picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fajne miejsce na Kazimierzu

fajne miejsce na Kazimierzu

Hej, czy możecie polecić jakieś fajne miejsce na Kazimierzu, gdzie można dobrze zjeść?

tigra32

Posty: 8

 
Jeżeli zamierzasz odwiedzić restaurację na urlopie to weź pod uwagę happy hours, ewentualnie promocje godzinowe. Większość restauracji ma specjalne cenniki o różnych porach, więc trochę można zaoszczędzić.

Trener

Posty: 18

 
Na Placu Nowym 3 na Kazimierzu jest HaHa Bar & Grill - > Mają nawet swoją stronę na FB → www.facebook.com/HaHaGrillBarKrakow/a> . Wysoko oceniane miejsce, dlatego ci przekazuję namiary.

amrmas22

Posty: 10

 
Ja mogę Ci polecić HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – spróbuj sobie kanapki z kotletem schabowym – palce lizać ;)

Gumis

Posty: 8

 
Pamiętaj, że nie każda dobra restauracja ma stronę internetową. Szukałbym również restauracji wyspecjalizowanych w tworzeniu lokalnych potraw. Tutaj wskazuję, chociażby na maczankę po krakowsku. Świetne danie i warto zjeść na wakacjach.

asdamk24

Posty: 26

 
HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie na placu nowym 3 – jedno z lepszych miejsc na lunch i piwko (muszę zaznaczyć, że serwują regionalne, prawdziwe piwa, miło nawet dłużej posiedzieć) na Kazimierzu.

Klarka4

Posty: 19

 
Jak chcesz dobrze zjeść w popularnych miejscowościach turystycznych to przed wyjściem do restauracji poczytaj blogi kulinarne (konieczna lokalna selekcja). Dla mnie to zawsze klucz do odnalezienia wartościowego kucharza.

Penio

Posty: 10

 
Jak lubisz dobrze i tanio zjeść to polecam Ci HaHa Bar&Grill – ja praktycznie zawsze wcinam tam Tortille z buncem, pomidorami i pesto z rukoli. Cenowo wygrywają lokalnie z większością podobnych knajp. Ocena w mediach społecznościowych ostatnio, kiedy sprawdzałem to 4.8/5, więc bardzo wysoko. Znam ich od dawna. Sprawdzony grill w Krakowie za rozsądne pieniądze. Sporo osób chodzi, a to też o czymś świadczy.

pawel253

Posty: 5

 
Z mojego doświadczenia wynika, że warto pozytywnie recenzować restaurację po wizycie, ponieważ można wtedy dostać ciekawą promocję lub nawet solidny rabat na ulubione danie. Kilka razy już mi się tak zdarzyło.

mniszko

Posty: 7

 
Smaczne jedzenie mają np. w HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – kilka dni temu jadłem tam tradycyjny żurek i pieczone udko z Kaczki – jest po prostu świetne – a kaczkę dobrze przyrządzić to spora sztuka.

Bialy_Wilk

Posty: 26