picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pizza Ostrowiec

Pizza Ostrowiec

Gdzie najczęściej jadacie pizzę w Ostrowcu. Piszcie, chętnie skosztuję i skorzystam z najlepszych okazji.

seweryn

Posty: 9

 
Widzę, że nasze miasto rośnie w siłę. Nie marnujcie czasu, tę pizzerię w Ostrowcu pożądane byłoby odwiedzić i zjeść sobie smacznie. Kilka razy miałem okazję zamawiać od nich pizzę do domu i nigdy nie zawiodłem się na jej jakości.

Kmiotek55

Posty: 18

 
Nie oszukujmy się. Odkąd powstała u nas mobilna pizzeria, nie mamy już problemów naszymi wieczorami, gdy po prostu chce nam się zjeść dobrej pizzy w Ostrowcu. Poza tym nie trzeba czekać tak długo, jak ma to miejsce gdzie indziej. Cennik mają spoko, korzystam z ich usług dla mojego wciąż wygłodniałego żołądka.

Worms

Posty: 10

 
Bardzo spodobała mi się ostatnio tania pizzeria w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Ceny nie powalają na kolana, w lokalu jest miła atmosfera. A jeśli chodzi o dostawę to jest szybko i zawsze ok.

piehoot

Posty: 10

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do własnej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

Marti

Posty: 14

 
Lubię burgery, ale tylko w wydaniu pizzerii w Ostrowcu. Oni rzeczywiście znają się na rzeczy. Nie lubię chemii w pierwszym wydaniu, a tu owszem jest kalorycznie, bo jakby mogło być inaczej, ale świeżo.

Grabow12

Posty: 10

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat dobrej pizzy w Ostrowcu. Nie niesłychanie też gustuję w takim repertuarze:) Natomiast od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeśli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

bartek33

Posty: 14

 
ie jem często takich przysmaków, ale burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

Adi666

Posty: 7

 
Nie oszukujmy się. Odkąd powstała u nas mobilna pizzeria, nie mamy już kłopotów naszymi wieczorami, gdy po prostu chce nam się zjeść dobrej pizzy w Ostrowcu. Poza tym nie trzeba czekać tak długo, jak ma to miejsce gdzie indziej. Cennik mają spoko, korzystam z ich usług dla mojego wciąż wygłodniałego żołądka.

munert56

Posty: 12