picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wymiana opon

Wymiana opon

Witam. Interesuje mnie wymiana opon w rozmiarze 165/70R14?

Gdzie będę w stanie takie dostać?

czesteruś34

Posty: 14

 
Kiedyś pracowałem w serwisie wymiany opon.

Wielokrotnie Ci, którzy kupowali gdzieś w Internecie felgi stalowe zgłaszali się do nas po śruby do felg, albowiem sprzedawcy rzekomo „zapominali” ich dołączyć. Warto pamiętać o tym, że śruby do felg aluminiowych najprawdopodobniej nie będą pasowały do felg stalowych.

BigM92

Posty: 10

 
Nie mam wątpliwości, że godną zainteresowania propozycją jest przechowalnia opon. Co roku kierowcy, w tym ja mają ten sam problem, a mianowicie nie mają gdzie schować opon letnich bądź zimowych, które poprzez najbliższy sezon są im niekonieczne.

Poniektóre przechowalnie oferują preferencyjne warunki i naprawdę satysfakcjonująco niskie ceny :)

czes212

Posty: 15

 
Kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, gdy znajomym lub komuś z dalszej rodziny skradziono koła, a samochód postawiono na cegłach. Chcąc uniknąć takiego zdarzenia postanowiłem wykorzystać śruby zabezpieczające do kół, które stanowią dość sprawdzone zabezpieczenie. Z całą pewnością stosując je istnieje mniejsze ryzyko kradzieży kół.

Sklepik

Posty: 17

 
Gdy w grę wchodzi naprawa uszkodzonej opony to polecam zgłosić się do sprawdzonej firmy, która będzie w stanie wykonać taką usługę.

Nie mam wątpliwości, że to dość odpowiedzialne powinność, więc nie warto podejmować się jej we własnym zakresie metodą prób i błędów, ponieważ tylko opona w stosownym stanie jest w stanie zagwarantować nam przyczepność do drogi i co za tym idzie bezpieczeństwo.

Wygodniś22

Posty: 23

 
Zdarzają się momenty, gdy trzeba wymienić opony. Niedawno zainteresowały mnie opony całoroczne, które zaproponowano mi podczas wizyty w tej firmie: http://www.uzywaneopony.net/opony-osobowe-i-dostawcze-lodz.html.

Nie wahałem się długo i postanowiłem dokonać takiego zakupu, który z perspektywy czasu uważam za bardzo udany :)

PaweL

Posty: 25

 
Kupując Volkswagena Golfa miałem w nim felgi aluminiowe, które tak naprawdę spełniały moje oczekiwania. Teraz główkuję, ile musiałbym przeznaczyć na ich wymianę na stalowe, bo są zdecydowanie bardziej solidniejsze, a dodatkowo mają po prostu lepszą prezencję.

deruner56

Posty: 16

 
Niedawno kolega pytał mnie czy godne zainteresowania są opony całoroczne, lecz nie miałem na ich temat żadnego pojęcia. Dopiero odwiedzając to forum dyskusyjne zyskałem wiedzę, jakie są ich plusy i minusy. Wydaje mi się, iż decyzja o ich wykorzystaniu winna zostać podjęta indywidualnie poprzez każdego właściciela wozu.

szymon2626

Posty: 38