picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

auto detailing łódź, zna ktoś ?

auto detailing łódź, zna ktoś ?

Zastanawiam się nad tym czy nie oddać samochodu do firmy, która oferuje auto detailing w Łodzi. Znacie kogoś odpowiedniego?

mniszko

Posty: 1

 
Znam firmę, jaka proponuje auto detailing w Łodzi i ich ofertę odnajdziecie na http://www.dk-detailing.pl. Zajrzyjcie tam, a przekonacie się, iż ta firma jest faktycznie niezmiernie dobrze przygotowana do pracy nad lakierem w aucie.

Bienkus

Posty: 24

 
Wiem, że powłoka wytrzymuje nawet kilka miesięcy. Wszystko będzie zależne od tego, w jaki sposób jest nakładana na lakier i przez kogoś. Trzeba auto oddać specjalistom.

LLardmen

Posty: 4

 
Wiem, iż powłoka wytrzymuje nawet kilka miesięcy. Wszystko będzie zależne od tego, w jaki sposób jest nakładana na lakier i poprzez kogoś. Trzeba auto oddać specjalistom.

Lupusx

Posty: 13

 
Trzeba pamiętać o tym, iż samochód najpierw przygotowujemy. Już samo umycie i to niesłychanie dokładnie sprawia kłopoty, zatem ja osobiście oddaje taki samochód komuś, kto się na tym zna lepiej. Nie chce mi się ryzykować zniszczenia warstwy lakierniczej.

Annaaa12

Posty: 5

 
Wybór przeróżnych firm jest bardzo znaczny, dlatego trzeba będzie sprawdzać, co oferują i za ile? Wtedy znajdziemy dokładnie taką firmę, która jest nam potrzebna.

Pieknie24h

Posty: 27

 
Mam zbyt zniszczony lakier żeby oddawać go firmie. Zresztą samochód zbyt wiele warty nie jest, dlatego nie byłoby to dla mnie w ogóle opłacalne. Może jak zmienię samochód to bardziej zadbam w nim o lakier, ale na razie muszę jeździć tym, co mam.

56_2014

Posty: 2

 
Dzisiaj dostępnych jest wiele kosmetyków, które zdziałają prawdziwe cuda, a jeśli jeszcze mamy firmę, która się na tym bardzo dobrze zna to można być pewnym, że trudno będzie nam poznać nasz samochód po metamorfozie.

Dosti

Posty: 31

 
Trzeba pamiętać o tym, że samochód najpierw przygotowujemy. Już samo umycie i to bardzo dokładnie sprawia problemy, dlatego ja osobiście oddaje taki samochód komuś, kto się na tym zna lepiej. Nie chce mi się ryzykować zniszczenia powłoki lakierniczej.

pawel253 

Posty: 4