picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dużo filmów online

dużo filmów online

Oglądanie filmów to mój prawdziwy konik. Jednak od dłuższego czasu mam ogromny problem dotyczący ich dostępności w sieci. Z dnia na dzień maleje ilość wartych uwagi stron.

grzes3345

Posty: 16

 
Jakby tego nie odbierać, to jednak godne pochwały jest kultywowanie kultury. A czy to serial, czy też film, kultura to kultura. Nie ma najmniejszego sensu przecież odpuszczania sobie oglądania tylko dlatego, że nie leci to teraz w TV. Nie słuchajcie tych narzekających!

StaryChemik

Posty: 19

 
Wiele jest w Internecie metod na oglądanie filmów i z tym nie mam zamiaru dyskutować, jednak czy nie lepiej jest po prostu pójść do kina? Gorzej jest z serialami, ale wtedy też zawsze można trafić na powtórkę albo kupić dekoder z nagrywaniem.

Qwaszek2

Posty: 20

 
Czołem moi przyjaciele! Niema nic lepszego, niż stare filmy, ale po co od razu szukać ich w sieci? W każdym Empiku można w korzystnych cenach zakupić DVD z klasyką naszego kina. Legalnie, szybko i na stałe.

MagikP322

Posty: 31

 
Powiedzcie mi szczerze, czy tacy z was fani, czy po prostu szukacie rozrywki dla mas? Tysiące już było podobnych tematów i każdy robi z siebie awangardę. A co Wy tak naprawdę wiecie o prawdziwym ambitnym kinie? Nic!

sthEn

Posty: 23

 
Nie wiem, jak mogliście jeszcze nie znaleźć www.filmaniak.tv i wciąż wałkujecie te same pytania i tematy. No szanujmy się, jest to jeden z niewielu portali filmowych, gdzie oprócz samego oglądania możesz poczytać sobie opinie, oceny i dodatkowe informacje na temat tego, co zaraz pojawi się na ekranie.

12erBis

Posty: 21

 
Siemanko! Co to jest, że wszyscy zastanawiacie się nad obchodzeniem systemu? Nie ma dobrych źródeł w sieci, bo jest to nielegalne. Kontrole są bardzo częste i czy warto dla jednego filmu aż tyle stracić? Nie sądzę!

Marysia

Posty: 23