picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kino online

Kino online

Cześć, jaki jest teraz najpopularniejszy i przejrzysty przede wszystkim dla użytkownika serwis do oglądania filmów online.

figo

Posty: 4

 
Na wielu platformach masz teraz zablokowane filmy, tylko dla użytkowników premium, a w ekino-tv.pl nic nie blokują i tam wszystko, co chcesz obejrzysz. Dla mnie numer jeden zdecydowanie teraz. Dużo źródeł jest do filmu, więc premiery człowiek żadnej nie przegapi :)

bernatka789

Posty: 5

 
Ja właśnie tak typuję, że ten serwis jest najlepszy, co nie blokuje za bardzo użytkownika reklamami, czy tanim marketingiem dotyczącym wykupienia konta premium. Kto chce, to i tak wykupi :)

andrew66

Posty: 4

 
Z tych najpopularniejszych serwisów nie warto korzystać weekendami, czy wieczorami, bo po prostu nie wejdziesz, albo cię zablokują, dopóki nie masz konta premium.

syrena88

Posty: 12

 
Ten rynek filmów online nigdy nie zniknie, bo jest z niego za duży ruch, przychody z reklam i inne profity, więc już tak się tymi autorskimi prawami nie martwcie ;)

barca 29

Posty: 17

 
Najlepiej sobie wykupić konto premium. Wtedy nikt się nie czepia i nie blokują transferów. Jak jest dużo użytkowników do oglądania filmów, szczególnie weekendami to bez premium już praktycznie nie obejrzysz. Tyle ludzi jest w sieci ;)

zakk87

Posty: 38

 
Teraz bardziej chyba się opłaca seriale oglądać, bo coraz lepiej robią. Niektóre produkcje znacznie lepsze od filmów i podobno jest mocno rosnący budżet w tej kategorii. Co myślicie?

tigra32

Posty: 6

 
Bierz pod uwagę serwisy, które już mają jakieś zaufanie wśród dotychczasowych użytkowników. Te nowe portale z filmami online to nie bardzo. Zdecydowanie za dużo reklam.

pawel253

Posty: 12

 
Moim zdaniem teraz dobra praktyka to ściąganie wszystkiego, co się da na dysk i przechowywanie, bo coraz więcej pozycji można obejrzeć tylko od razu po premierze, a później usuwają.

Julian

Posty: 7

 
Sprawdź, gdzie dość szybko pojawiają się nowości i jak często aktualizują się seriale. To pokazuje mniej więcej jakość takiego serwisu z filmami.

Kamil87rak1

Posty: 11