picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przenośne garaże Węgry, gdzie szukać ?

przenośne garaże Węgry, gdzie szukać ?

Witam. Znacie, jakąś firmę, która jest w stanie na Węgry wysłać przenośny garaż z blachy trapezowej?

BBGGRR2

Posty: 1

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, dlatego nie ma z tym żadnych problemów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, ale można również mieć dodatki.

jendrekc

Posty: 44

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, zatem każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma problemów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Mnóstwo rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, zatem według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, jakie wszystkim polecam.

Mampomysla

Posty: 32

 
Zamawiałem w Polsce podwójny przenośny garaż i na Węgry dostarczyli mi go bardzo prędko. Cena była bardzo popularna. Na Węgrzech nie mogłem znaleźć żadnej firmy, która by mi przygotowała bardzo dobrą ofertę. Musiałem się skontaktować z Polakami i wówczas problemów nie było. Polecam takie rozwiązanie.

Grosek45

Posty: 21

 
Aby się dowiedzieć, które są ceny przenośnego garażu to trzeba określić się z wielkością i materiałami. Ma to być garaż z dodatkowymi drzwiami albo oknami? To wszystko wpływa na cenę i warto skontaktować się w tej sprawie z firmą.

piehoot

Posty: 14

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, że można w tak bardzo krótkim czasie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, ale naprawdę warto było te pieniądze wydać.

Miki789

Posty: 4

 
Robiłem sobie kalkulacje i rzeczywiście taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, iż przygotowują własne projekty, niemniej jednak można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, zatem pożądane byłoby z nimi współpracować.

Tomcio

Posty: 7

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bo oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

Lupusx

Posty: 16