picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wentylacja

wentylacja

Jak już zaprojektuję instalację wentylacji na co muszę się w dalszej kolejności przygotować i gdzie szukać ewentualnej pomocy przy modernizacji?

Damiano2

Posty: 1

 
Czytałem trochę o czyszczeniu wentylacji na https://www.facebook.com/environprojektPS/ i zdałem sobie sprawę, że jednak nie inwestuję w modernizację i poprosiłem o kontakt. Jeszcze przy okazji zaznaczę, że oni wpływają na obniżenie hałasu po wprowadzeniu instalacji wentylacji oraz naprawiają błędy po innych wykonawcach. Na FB ciekawe poradniki zawsze do tematu. Sam trochę działam w tej branży i od razu wiem, jak rozpoznać ekspertów. Tutaj bym polecał, ale oczywiście do Ciebie należy decyzja.

tigra32

Posty: 12

 
Wiem, że realizują modernizację wentylacji dla szpitali nawet, więc podnoszą komfort obsługi nieruchomości rzeczywiście, a do tego dopasowanie niezawodnych technologii w każdym przypadku.

eryczek

Posty: 11

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Oni akurat mają nie tylko oddział w Warszawie, ale również w innych częściach kraju, więc to pokazuje dość szeroki zakres działania. Bardziej ufam takim markom właśnie.

johncena67

Posty: 20

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

Yuri20

Posty: 2