picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wynajęcie mieszkania Warszawa

wynajęcie mieszkania Warszawa

Szukam dla siebie mieszkania na wynajem i zastanawiam się po jaką ewentualnie ofertę warto sięgnąć. Czy szukać coś na własną rękę czy próbować przez biuro nieruchomości. Jeśli coś możecie mi ewentualnie pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na co konkretnie można liczyć, czy ewentualnie w przypadku biura nieruchomości uda się uzyskać jakąś pomoc, podpowiedź?

Anuqiwu

Posty: 1

 
W serwisach ogłoszeniowych w sieci na pewno wiele jest mieszkań na wynajem. Choć ogólnie jeśli chodzi o przeglądanie różnych ofert to będzie to na pewno sporo czasu zajmować.

Boss

Posty: 24

 
Niestety agencje walą sobie takie prowizje, że to masakra, więc jak da się coś przy ograniczonych kosztach zorganizować to na pewno będzie to dobre rozwiązanie.

warter88

Posty: 7

 
Samodzielnie na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jak szukasz ofert. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

E-GOista

Posty: 13

 
Jeśli ktoś nie będzie chciał ponosić bardzo dużych kosztów to polecam się zapoznać z serwisem www.OfertyHome.pl. Funkcjonują na takiej zasadzie, że płacisz 260 złotych i w ten sposób masz dostęp do ich serwisu i bazy z ogłoszeniami o mieszkaniach. Można także sprecyzować na jakim mieszkaniu będzie Ci zależało i oni pod tym kątem będą dla Ciebie szukali oferty.

namok

Posty: 2

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie.

liomrtyu

Posty: 11

 
Ofert jest obecnie sporo, jak zajrzysz do popularnych serwisów ogłoszeniowych to pewnie coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać.

Anno Domini

Posty: 6

 
Zdecydowanie polecam szukać mieszkania z agencją, powiesz o co Ci chodzi i dostaniesz kilka propozycji do wyboru, a z nich będzie można szukać dla siebie mieszkania.

Grabow12

Posty: 4

 
Oczywiście jak się da to warto wynajmować bez agencji, żeby nie płacić prowizji, natomiast nie zawsze będzie to możliwe.

mimuś00

Posty: 9