picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Usługi geodezyjne w Łodzi

Usługi geodezyjne w Łodzi

Witam.

Interesują mnie usługi geodezyjne w Łodzi, które nie będą kosztowały prawdziwego majątku. Znacie godnego polecenia specjalistę, który oferuje rozsądne ceny?

Anno Domini

Posty: 16

 
Wynająłem niedawno geodetę w Zgierzu, ale doszedłem do wniosku, że ceny jego usług są dla mnie za wysokie. Podjąłem próbę w mojej opinii z góry skazaną na porażkę, bowiem chciałem… negocjować ceny! Wiecie co?

Udało mi się zminimalizować moje wydatki o 40%, bo w grę wchodziło tylko wznowienie granic działki.

celos00

Posty: 21

 
Martwi mnie, że podczas budowy domu będę musiał aktywnie korzystać z usług geodezyjnych w Łodzi. Mam wątpliwości czy ich koszt nie przerośnie w pewnym sensie moich szanse finansowych. Po prostu nie mam pojęcia, jaką kwotę powinienem zagospodarować na ten zamiar.

iHS

Posty: 20

 
Z mojej perspektywy wybór geodety to niezmiernie odpowiedzialne powinność, do którego należy przywiązywać dużo uwagi. Pożądane byłoby zwrócić uwagę, aby podjąć współpracę z firmą, jakiej usługi geodezyjne w Łodzi stoją na ponadprzeciętnie wysokim poziomie.

Waskijestem

Posty: 19

 
Gdy wziąć pod uwagę usługi geodezyjne w Łodzi to nie mam wątpliwości, iż najlepsza w swoim fachu jest firma http://www.geofort.pl/oferta.html. Sprawdźcie ich ofertę, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Duże znaczenie ma także fakt, że ich stawki nie są w żadne sposób odrealnione.

gregcie@

Posty: 14

 
Z mojego doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, że możecie negocjować ceny usług geodezyjnych, gdy chcecie zaoszczędzić. Gigantyczne grono klientów nie podejmuje w ogóle negocjacji, bowiem wydaje im się, że cena usług jest ściśle sprecyzowana i nie ma co w ogóle sobie zawracać tym głowy. To błąd, bowiem można zaoszczędzić nawet kilkaset zł, co jest dużą kwotą :)

pawel253

Posty: 14

 
Kolega opowiadał mi, z jak dużymi cenami musiał się zgodzić, gdy chodziło o usługi geodety w Warszawie. Na szczęście mnie interesował geodeta w Ozorkowie, a porównując poniesione przez nas koszty wyszło na to, że zapłaciłem prawie trzykrotnie mniej za te same prace :)

Sarenka

Posty: 12

 
Dzięki Waszym poradom, jakie opublikowaliście na tym forum dyskusyjnym udało mi się w dużym stopniu wyeliminować kiepskich geodetów i wybrać najlepszego geodetę w Łodzi. Jestem zadowolony ze współpracy, jaką podjąłem i w razie czego mogę pozostawić namiary na geodetę.

Klarka34

Posty: 10

 
Pytacie o to, w jaki sposób wybrać geodetę w Strykowie. Podstawowym kryterium powinny być posiadane uprawnienia, bowiem muszą pozwalać one na wykonanie interesujących nas czynności. Istnieje siedem stopniu uprawnień, a pierwsze dwa bez kłopotu pozwalają wykonać wszystkie zadania, jakich wymaga budowa domu :)

Nikusinski23

Posty: 12

 
Naprawdę sporo potrafią kosztować usługi geodezyjne. Zetknęłam się z nimi, gdy wspólnie z rodziną podjęliśmy się czynności, która polegała na podziale nieruchomości. Pierwszy architekt zaproponował nam taką kwotę, że zrzedły nam miny. Na szczęście nie skorzystaliśmy z jego usług, a wybraliśmy kolejnego przedstawiciela tej profesji, który uznał, iż tamten chciał naciągnąć nieświadomych klientów.

Cebulkaa

Posty: 22