picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hurtownia fryzjerska

Hurtownia fryzjerska

Witam bardzo serdecznie. Poszukuję hurtowni fryzjerskiej z bogatym wyposażeniem, takiej gdzie sami już dokonywaliście zakupów. Liczę na was:)

Specjalista

Posty: 15

 
Muszę pozwolić sobie choć na dwa nowe manekiny sklepowe do siebie do sklepu. Te co mam nie mają już tak atrakcyjnego wyglądu. Poza tym od razu były jakieś trafione. Tak to jest jak kupuje się tanią chińszczyznę. Przydałyby mi się takie, jak w tej hurtowni. Są przede wszystkim stabilnym, na dobrej podstawie ze szkła.

LLardmen

Posty: 37

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie oferują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie zakupiłam do domu, także trenuję:)

berry1

Posty: 25

 
Mają niesłychanie porządnej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, wobec tego polecam. Widzę, iż w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, wobec tego nie ma potrzeby wydawać ogromnych pieniędzy.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Kupiłem główkę fryzjerską z włosów mieszanych. Mam ją już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Wybierasz w zależności od tego, co chcesz na niej trenować. Ja w zasadzie ćwiczę fryzury, dlatego taką wybrałem, bo najlepiej się na takiej ćwiczy.

Specjalista

Posty: 17

 
Szukałem jakiegoś wybitnie dobrego producenta nożyczek fryzjerskich i sprawdzonych miejsc do zakupów tego typu asortymentu. Padło na tę hurtownię, bo kilka już w swoim życiu zaliczyłem wpadek. Tutaj macie naprawdę dobry sprzęt w dobrej, bo niewygórowanej cenie. Jest tu właściwie wszystko. Bardzo polecam.

egan176

Posty: 16

 
To świetna hurtownia http://hurtowniaolaf.pl. Mają bogaty wybór jeśli chodzi o nożyczki fryzjerskie, szczotki oraz wszelkiego rodzaju asortyment do salonu. Warto się tam na sam początek wyposażyć, a i później w miarę potrzeb robić u nich zakupy. Zawsze mają jakieś promocje i świetne nowości.

Gosienka54

Posty: 11

 
W tej hurtowni nabyłam sobie nożyczki fryzjerskie do zadań domowych? Moich chłopców nauczyłam się obcinać sama. Nie jestem fryzjerką, ale lubię sobie poeksperymentować na innych:) Polecam produkty z tej hurtowni. Prowadzę sklep odzieżowy i parę rzeczy też tam nabyłam, np. manekina.

Krzyhmoin

Posty: 16

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę dobrej jakości, gdyż te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę złotych i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

quios

Posty: 4