picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pęknięta szybka w Iphonie

pęknięta szybka w Iphonie

Mam pajączki na ekranie iphone i zastanawiam się, czy to jest już podstawa do profesjonalnej diagnostyki? Boję się, że może dojść do uszkodzenia ekranu, modułu wyświetlacza całego. Co doradzacie w takim przypadku? Będzie się opłacało to naprawiać?

Krzyś3232

Posty: 1

 
180 dni gwarancji to naprawdę długo i jestem wdzięczny za ten kontakt. Nawet nie wiedziałem, że można wysyłkowo naprawić. Człowiek codziennie się czegoś nowego uczy :)

Oct714

Posty: 17

 
Też się z różnymi rzeczami do nich zgłaszałem i za każdym razem w tym samym tygodniu odbierałem telefon. Jak stacjonarnie to pewnie od ręki wiele rzeczy robią.

serduszko

Posty: 4

 
Jak się przyzwyczaisz do Face ID to faktycznie ciężko zrezygnować, a to jednak element dość wrażliwy na uszkodzenia. Nawet, jak spadnie Ci telefon, albo wejdzie w jakieś nietypowe wibracje to po sprawie. Dobra naprawa wydaje mi się wyrównuje braki fabryczne.

Acclaim

Posty: 19

 
W iphone 12 PRO naprawiałem zbitą szybkę, a szukałem, co robić przez
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/ i to najlepszy materiał, jaki znalazłem na ten temat, który krok po kroku przeprowadza przez diagnostykę, a później dalszy serwis. Nie ma sensu ryzykować, bo można sobie uszkodzić cały moduł wyświetlacza, jeżeli szybko nie wyślesz do serwisu. Najczęściej i tak trzeba to wymienić całościowo, ale profesjonalny serwis to zaznaczy. Nie narażą Cię na pewno na większe koszty niż jest to niezbędne do odzyskania użyteczności urządzenia. 180 dni gwarancji robi wrażenie. Tylko specjaliści pewni swoich umiejętności coś takiego proponują na rynku.Zgłaszałem się z naprawą uszkodzonego wyświetlacza do
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/, bo nie było do końca wiadomo, o co chodzi. Płynność całkowicie straciłem na ekranie i spanikowałem. Dobrze, że ten serwis działa wysyłkowo, bo generalnie w okolicy żadnego podobnego punktu nie miałem.

Jestem zadowolony z naprawy przeprowadzonej szybki przez
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/, bo zdiagnozowali smartfona. Powiedzieli co, i za ile zrobią. Cennik jasny, w ogóle się nie zmienia od dawna, więc to na pewno na duży plus. Gwarancja na 180 dni. Bardzo długo moim zdaniem, dłużej niż u konkurencji.

Miałem prawdopodobnie wadę fabryczną szybki w Iphone 12, a dopiero później zauważyłem. Zgłosiłem się do serwisu
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/ w celu przeprowadzenia diagnostyki, potwierdzili i naprawili właściwie od ręki. Nie jest drogo generalnie. Z ekranem dotykowym nie ma żartów, bo jeżeli coś delikatnie nie działa to frustracja narasta z dnia na dzień. Polecam ten serwis wysyłkowo i stacjonarnie. Gwarancja na 180 dni to jest naprawdę duże ułatwienie dla klienta.

Dwa razy szybka mi się zbiła w tych nowszych modelach iphone’ów i naprawiałem za każdym razem w
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/, bo raz, że bloga o tym zagadnieniu prowadzą, dzielą się bezpłatnie wiedzą to jeszcze bez zobowiązań wyceniają i wykorzystują wyłącznie oryginalne komponenty. Sporo rzeczy uczą o budowie smartfonów, w jaki sposób diagnozować samodzielnie, kiedy podjąć decyzję o naprawie. To naprawdę ważne rzeczy się okazuje.

Najszybciej szybkę w iphone naprawisz przez
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/ i do tego spora wiedza o budowie smartfona. Przeczytaj poradnik to od razu dotrze do Ciebie, czy masz większy problem. Najlepiej od razu zapakować telefon, zabezpieczyć, wysłać i naprawiony odebrać po kilku dniach. W jednym tygodniu się wyrabiają ze wszystkim, więc nie tracisz użyteczności.

Generalnie to przyzwyczaiłem się do rozpoznawania twarzy w iphone i przyznam, że jak doszło do uszkodzenia to natychmiast szukałem pomocy. Skontaktowałem się telefonicznie z
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr i zaproponowali naprawę wysyłkową, skorzystałem i wszystko ok do tej pory. Na 180 dni dali mi zabezpieczenie, ze będzie działało i faktycznie tak było. Nie mam problemów do tej pory. Samodzielnie i tak nic nie zrobisz. Nie mam narzędzi, nawet bym się bał cokolwiek rozkręcać. Drogo też nie jest, cennik jasny podają, do akceptacji. Widzisz nawet status naprawy na bieżąco. Bardzo mi się podoba takie podejście. Właściwie wszędzie powinno obowiązywać.

Moduły sensorowe to dość wrażliwa technologia, ale też nie jakoś specjalnie droga w naprawie, co udowadnia
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr Uwierzytelnienie w tej formie mi najbardziej pasuje, bo jest szybkie i komfortowe. Po ich naprawie wydaje mi się, że naprawili nawet wady fabryczne smartfona. To widać przy komforcie obsługiwania telefonu.

Pogorszyła mi się precyzja Face ID i się zgłosiłem do serwisu
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr. Naprawa z dnia na dzień, teraz uwierzytelnienie wpada normalnie. Widzę większą płynność działania telefonu. No i jestem trochę uzależniony od Apple Pay, a tam uwierzytelnienie się przydaje, więc tym bardziej warto zadbać w wyspecjalizowanym serwisie. To mój główny kontakt, jeżeli chodzi o iphone.


Długa gwarancja po naprawie Face ID jest w
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr , na 180 dni. Czasami kupuję w usłudze Apple Books, a ze zmarnowanym rozpoznawaniem twarzy traciłam sporo przyjemności. To jest serwis chyba teraz najpopularniejszy i najbardziej polecany i wcale się nie dziwię, bo obsługują masowo, szybko i wzorowo, żeby klient długo nie wracał, paradoksalnie to zaleta dla mnie oczywiście :)

Wszystko masz o naprawie Face ID w tym poradniku
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr , ale może źle używasz, dlatego wydaje Ci się, że nie działa. Warto właśnie porównać. Faktyczna przyczyna awarii to właśnie czasami złe korzystanie z narzędzia, ale generalnie i tak polecam kontakt z serwisem, bo się opłaca. Dostaniesz 180 dni gwarancji przy okazji.

Mają sporo recenzji
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr telefonów, w których rzadko się cokolwiek psuje i w taki sposób sobie iphone'a dopasowałem. Warto prześledzić różne rozwiązania i sposoby diagnostyki telefonu na początku we własnym zakresie po wystąpieniu usterki. Później znacznie lepiej się rozmawia z serwisem, bo nikt cię nie nakręci na dodatkowe koszty po prostu.

U mnie nie ma normalnego serwisu iphone, dlatego wykorzystuję wysyłkowy
https://applemobile.pl/zglos-naprawe-wysylkowa-telefonu-iphone/. Dwa razy korzystałem przy rozbitej szybce oraz przy diagnostyce Face ID. Okazało się, że coś się minimalnie przestawiło i sensor stracił czucie :) Ogarnęli w jeden dzień roboczy i kolejnego już miałem przez kuriera w domu. Mocno dbają, zabezpieczona przesyłka, można spokojnie powierzyć i długa gwarancja, bo do 180 dni. Masa poradników też dla ludzi, którym telefon pierwszy raz się uszkodził i nie wiedzą, co z tematem zrobić. Z takimi ludźmi opłaca się współpracować, bo Cię nie wprowadzą na minę.

bartek33

Posty: 7

 
Dobrze, że wysyłkowe serwisy funkcjonują, bo u mnie w promieniu 50 km nie ma nikogo stacjonarnie. Nawet nie opłaca się szukać przy takich warunkach, jakie przedstawiliście.

Robuś

Posty: 22