picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wymiana baterii iphone szczecin

wymiana baterii iphone szczecin

Czy długo się czeka na wymianę baterii w iPhone? I ile taka usługa może kosztować? Coś się zaczęło dziać niedawno. Ładuję, ale zaraz nie jestem w stanie normalnie rozmawiać, bo szybko komórka traci kondycję. Macie pomysły, co może się dziać?

Hihi_WWW

Posty: 2

 
W ogóle do rozkręcenia iPhone potrzebujesz specyficznych narzędzi. Lepiej już w serwis zainwestować, a nie się bawić w technika. Usługa i tak nie jest jakoś przesadnie droga.

adus56

Posty: 5

 
Każda bateria ma ograniczone cykle ładowania, więc 2 lata to pewnie maksymalnie przy aktualnym zużyciu u przeciętnego człowieka.

Kolekcjoner

Posty: 4

 
Samodzielnie nie ma sensu się dłubać, bo bateria w iPhone znajduje się w specyficznym miejscu, inne podłączenie. Jak się sam zabierzesz to można uszkodzić płytę główną.

Klarka34

Posty: 41

 
Nawet producent zaleca raz na 2-3 lata wymienić baterię, więc to cykliczna, opłacalna usługa. Przywracasz po prostu telefon do pełnej kondycji. Niestety baterie szybko się zużywają przy częstym użytkowaniu.

Yuri20

Posty: 16

 
W niecałe pół godziny wymienisz baterię przez https://applemobile.pl/wymiana-baterii-w-iphone-ile-kosztuje-wymiana-baterii-w-iphone-serwis-iphone-szczecin-applemobile-pl/ i akurat w Szczecinie robią najszybciej, więc zostawiam namiary na wszelki wypadek. Regularnie z ich usług korzystam, a wiele spraw z baterią wyjaśniają w bezpłatnym poradniku. W wolnej chwili sobie przejrzyj i zobaczysz, czy to z tym masz problem.

czerwiec

Posty: 14

 
Dobry serwis. Tam większość problemów od ręki rozwiązują, więc nie trzeba zostawiać smartfona w kolejce. Duża ulga, jak za pierwszym razem się do nich zgłosiłem.

TomekK

Posty: 6