picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ile kosztuje naprawa zalanego iPhonea?

ile kosztuje naprawa zalanego iPhonea?

Szukam jakiegoś miejsca, gdzie będzie można przywrócić do życia mojego iPhone, który ma rozbity wyświetlacz. Jeśli macie jakiś serwis, który możecie pod tym kątem polecić, podpowiedzieć to dawajcie znać, gdzie urządzenie można oddać do naprawy.

Yuri20

Posty: 1

 
Znajomość budowy urządzeń od Apple to jedna istotna kwestia, kolejna to właściwie podejście do urządzeń i dostęp do oryginalnych części, bez których trudno będzie o wykonanie takiej naprawy.

pawel253

Posty: 5

 
Warto na pewno oddać sprzęt w ręce dobrych specjalistów, którzy znają takie urządzenia i będą w stanie się nimi prawidłowo zająć i dokonają naprawy na odpowiednim poziomie.

nesh009

Posty: 14

 
Doświadczenie będzie miało istotne znaczenie przy naprawie urządzeń elektronicznych. Warto także wybrać serwis, który będzie w stanie zagwarantować dla wykonanej naprawy gwarancje to będzie najlepsza opcja.

Klarcia34

Posty: 32

 
Ja miałem naprawę wykonywaną przez Apple Mobile i jestem zadowolony. Termin naprawy krótki, jednocześnie koszty niższe niż u konkurencyjnych firm, z którymi się kontaktowałem. Do naprawy dołączona także gwarancja na jej wykonanie.

67-kristoo

Posty: 2

 
Dobre serwisy dają gwarancje na naprawę i jak taki uda się znaleźć to wydaje się, że będzie to najlepsze rozwiązanie.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Sporo jest takich serwisów, które naprawiają urządzenia od Apple więc jak poszukasz to pewnie taki serwis dla siebie znajdziesz i będą w stanie zrobić taką naprawę.

Zdzichu

Posty: 5

 
Obecnie to popularne urządzenia więć serwis Apple prowadzi wiele firm. Jednak jak wybierasz to warto ostrożnie do tego podchodzić i szukać serwisu, który faktycznie będzie w stanie to zrobić na odpowiednim poziomie i zagwarantuje jakość takiej naprawy.

dzikidziki

Posty: 3

 
Serwisy, które naprawiają urządzenia od Apple muszą mieć doświadczenie w tym sprzęcie i także dostęp do oryginalnych części więc staraj się pod takim kątem wybierać dla siebie serwis, gdzie będzie można takiej naprawy dokonać.

domrrrr

Posty: 7