picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

biuro tłumaczeń wrocław, gdzie ?

biuro tłumaczeń wrocław, gdzie ?

Witam. Jakie biuro tłumaczeń we Wrocławiu polecacie? Zależy mi na szybkiej i profesjonalnej usłudze. Dziękuję i pozdrawiam.

Sarenka

Posty: 3

 
Jeśli zależy Ci na naprawdę sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Oferują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe w dobrej cenie.

Radziu

Posty: 8

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

a_morenzo

Posty: 5

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość ważnych dokumentów, dlatego pewnie będzie mi potrzebny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, które tylko reklamuje się, że jest profesjonalne.

propek1

Posty: 6

 
Niemniej jednak to chodzi o tłumaczenia zwykłe, ogólne, niemniej jednak dziękuję za poradę. Przede wszystkim poszukuję tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wówczas będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

FOTOhihi

Posty: 6

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

michooo56

Posty: 8

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, dlatego pomyślałam, że w przypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

Posty: 11

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, iż za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, niemniej jednak zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

suprafull

Posty: 5