picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony internetowe Łódź, która firma ?

strony internetowe Łódź, która firma ?

Na teraz potrzebuje firmę od stron internetowych z Łodzi. Niech to będzie ktoś na miejscu, bo można podjechać i coś uzgodnić.

maniek

Posty: 1

 
Jeśli to ma być jakaś prosta strona www to można to wykonać samemu. Jeśli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować we własnym zakresie robić.

Andziaaan

Posty: 7

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zadowolony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, ale nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

TomekK

Posty: 10

 
Ofertę ze stronami www w Warszawie odszukałem tutaj https://www.icp.info.pl. Zajrzyjcie sobie i sprawdźcie czy ta firma spełnia Wasze oczekiwania. Z tego, co widzę mają rzeczywiście niesłychanie dobrze przygotowaną ofertę i idealne ceny.

serum45

Posty: 9

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wtedy wiadomo jak i co robią. To bardzo ważne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeśli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

looque66

Posty: 30

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wówczas wiadomo jak i co robią. To niezwykle ważne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeśli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

Black_Riot

Posty: 7

 
Jest wiele firm, które się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się niezwyklej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wtedy się uda.

czes212

Posty: 15

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do wielu klientów, zatem polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski rzeczywiście niezwykle olbrzymie.

Miki789

Posty: 5