picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony Łódź, znacie firmę ?

strony Łódź, znacie firmę ?

Potrzebna mi prosta strona internetowa. Jest firma, która robi strony w Łodzi i mi pomoże? Zależy mi na szybkiej realizacji zadania.

hubertus

Posty: 1

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi, bo znają się na tym naprawdę bardzo dobrze. Dopasowują projekty graficzne do wszystkich naszych wymagań jak i oczekiwań.

Eloelo-2

Posty: 31

 
Mam stronę z graficznym systemem CMS i wprowadzanie zmian i treści jest rzeczywiście niezwykle proste. Polecam takie rozwiązanie. Może i trzeba wiecej za to zapłacić, natomiast przynajmniej potem nie ma problemów z obsługą. Nie każdy z nas jest przecież programistom.

pawel253

Posty: 5

 
Trzeba pamiętać o tym, że dzisiaj strona ma być responsywna. Ma działać nie tylko na ekranie monitora, lecz również na telewizorze czy na telefonie. Firma, jaka się tym zajmuje jest w stanie o to wszystko dla nas zadbać.

mniszek_01

Posty: 5

 
Szybciej jest zlecić stworzenie strony internetowej komuś, kto się tym, na co dzień zajmuje. W ten sposób można osiągnąć o wiele łatwiej cel. Bardzo ważna jest przecież jakość takiej strony internetowej, dlatego dajmy nad tym popracować najlepszym specjalistom.

Miki789

Posty: 3

 
Mam stronę z graficznym systemem CMS i wprowadzanie zmian i treści jest naprawdę bardzo proste. Polecam takie rozwiązanie. Może i trzeba więcej za to zapłacić, ale przynajmniej później nie ma problemów z obsługą. Nie każdy z nas jest przecież programistom.

Iwona3

Posty: 2

 
Wybrałem firmę oferującą internetowe strony w Łodzi, której zleciłem stworzenie sklepu internetowego. Dali sobie z tym niezwykle dobrze radę. Uwzględnili sporo moich pomysłów, natomiast i sami zaproponowali doskonalsze rozwiązania. Nie znam się na tym za dobrze, dlatego taka pomoc jest dla mnie niezwykle istotna.

pawel253

Posty: 3

 
Wybór firm zajmujących się projektowaniem stron jest duży. Trzeba porównać nie tylko ceny, ale też to, co robią, a wtedy znajdziemy tych, którzy są w tym najlepsi.

Gruszek2

Posty: 13

 
Zlecałem stronę www w Łodzi firmie, która zajmuje się tym od dawna. Wybrałem najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet, ale naprawdę było warto. Mam nie tylko stronę, ale również jej pozycjonowanie. Od razu wchodzę na rynek i jestem bardzo dobrze widoczny. Mam z tego bardzo duże zyski dla siebie.

Lupusx

Posty: 4