picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Baltic Sail, gdzie zdjęcia ?

Baltic Sail, gdzie zdjęcia ?

Hej, czy wiecie może, gdzie zobacze zdjęcia Baltic Sail? Bardzo interesuje mnie ten temat i nie wiem, gdzie znaleźć więcej informacji o tym wydarzeniu.

annanna

Posty: 2

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

Dyduszek22

Posty: 13

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

Kitas

Posty: 4

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

bernatka789

Posty: 10

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na przeróżnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odnajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Aklimer56

Posty: 5

 
Powiem Wam, iż parada żaglowców jest niesłychanie piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to znakomite wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Niezwykle interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

nero45

Posty: 8