picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotograf ślubny szczecin, kogo polecicie ?

fotograf ślubny szczecin, kogo polecicie ?

Poszukuje fotografa ślubnego ze Szczecina, który ma wolne terminy na już. Ślub i wesele za tydzień, a mój fotograf się rozchorował.

Czarek

Posty: 2

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, wobec tego raczej znajdzie się kogoś należytego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wówczas dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji zbadać zdjęcia, które fotograf wykonał i ceny.

olgierd33

Posty: 12

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

Marioleczka

Posty: 2

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, które wykonują super zdjęcia i nic nie jest w stanie im umknąć.

namok

Posty: 7

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a następnie na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o wiele taniej niż osobno.

aliwertus

Posty: 10

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę fotografii porobił, a filmy były kręcone telefonami.

namok

Posty: 9