picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Grzejniki dekoracyjne, który sklep ?

Grzejniki dekoracyjne, który sklep ?

Potrzebuję znaleźć grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD w dobrej cenie. Może orientujecie się, gdzie jakieś promocje :D

Klarka23

Posty: 7

 
Sam się w końcu zdecydowałem na rozdzielacz Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki. Ty typ z mieszaczem pompowym. Chwalę sobie i polecam. Miałem jeszcze jedną możliwość, ale w końcu skontaktowałem się z fachowcem, który podpowiedział, że lepiej dopłacić za taki standard i mieć niezawodne rozwiązanie.

wigry00

Posty: 9

 
O widzę, że polecacie grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Też myślałem nad tym modelem. Ale ogólnie właśnie tego producenta, bo cenowo nie jest źle.

PiSi

Posty: 26

 
Pozwoliliśmy sobie na kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS. Wygląd nowoczesny, cichutka praca. To kocioł na gaz ziemny, niemniej jednak można przerobić na gaz płynny w przyszłości.

alektt5

Posty: 17

 
Jak coś, to wybiorę rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. Mam plany co do podłogówki już od tamtego roku i nie mogę się zebrać. Tak to jest – szewc bez butów chodzi. Ale poważnie to dobra opcja również pod kątem ceny.

angelika98

Posty: 17

 
To mój wybór, który polecam - grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Kupowałem z tej strony http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-vertex-plan-22-1800x500-stelrad-duplikat-1.html. Cenowo asortyment naprawdę godny polecenia. Doświadczony sprzedawca.

Acclaim

Posty: 12

 
Taka jest cena za metr rury do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2? To za zwój 300m sporo poniżej tysiąca wyjdzie? Będę musiał sprawdzić dokładnie, bo coś mi się nie chce wierzyć. Może jakaś promocyjna oferta to jest?

CoRyn

Posty: 20

 
Najtańsze i niezawodne złącze alternatywne 3/4 do rury wielowarstwowej O 16 mm TECE. Marka znana i ceniona. Jako wykonawca instalacji korzystam i chwalę sobie, więc jak się komuś polecenie przyda, to proszę :)

pawel253

Posty: 4