picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Folie grzewcze Caleo

Folie grzewcze Caleo

Cześć. Chciałbym zaciągnąć opinii fachowca w zakresie ogrzewania. Niedługo buduję dom i chciałabym zainwestować w ogrzewanie takie, które będzie dobre dla mojego męża (jest alergikiem). Nie chciałabym mieć odkrytych kaloryferów. Jest jakieś wyjście?

bperko

Posty: 26

 
Dla alergików to świetna opcja, bo nie unosi kurzu w powietrzu. Koszt wychodzi bardzo podobnie do ogrzewania gazowego według raportów jakie czytałem, a koszt założenia to jak zakup bojlera i kilku kaloryferów.

tubbytimmy1

Posty: 35

 
Niestety nie jestem Tobie w stanie doradzić. Wiem tylko tyle, że u nas w Polsce ta technologia jeszcze raczkuje, podczas gdy w Niemczech już jest na porządku dziennym. Jednakże co się dziwić, zawsze byliśmy daleko za Niemcami.

Ppako72

Posty: 37

 
W firmie GNG w łódzkim pracują fachowcy w tej branży, którzy zajmują się dystrybucją folii grzewczych w Polsce. Tu masz dokładny link do tego produktu - http://www.gng.caleo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=203 

Alexxisss

Posty: 34

 
Witaj, myślałem o tej technice, ale póki co w Polsce jest ona w powijakach niestety. Najlepiej poczytaj prasę zagraniczną. O ile rozumiesz j. niemiecki to tam dużo znajdziesz, ale w j. angielskim też z pewnością coś się znajdzie.

Szkolić23

Posty: 35

 
Cześć! Moja znajoma z Niemiec z mężem jak stawiali dom rok temu to właśnie za pomocą takiej folii na podczerwień. Ja osobiście nie wypytywałam jak to działa, ale wiem tyle, że to wcale nie jest taka droga opcja.

treqwblaa

Posty: 35

 
Witam. Czytałem już o matach grzewczych i foliach caleo, jednakże nie na tyle, aby móc Tobie doradzić, także czekaj na informację.

Uleczka23_23

Posty: 39

 
Proszę, tutaj masz link do dystrybutora folii grzewczych w naszym kraju www.gng.caleo.pl. Pozdrawiam serdecznie

PiSi

Posty: 27

 
Na ulicy Starorudzkiej w Łodzi masz firmę, która się zajmuje foliami Celeo do ogrzewania na podczerwień. www.gng.caleo.pl na stronie masz pełny adres. Podobno mają najlepszych fachowców w tym temacie.

Zombisztajn

Posty: 32

 
Witam. Dystrybutorem na Polskę folii celeo jest GNG, tutaj masz ich adres internetowy www.gng.caleo.pl  a adres stacjonarny to ul. Starorudzka 10-12 93-418 Łódź. Korzystałem z ich usług i mogę polecić.

Fafausik

Posty: 24