picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich

Pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich

Witam.

Proszę mi powiedzieć, czy pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich zmieści się w mojej łazience?

Gumis

Posty: 12

 
Kompletne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece dostaniecie na tej stronie http://sklepekogrzanie.pl/rozdzielacz-5-sekcyjny-z-mieszaczem-pompowym-i-przeplywomierzami-tecefloor-pompa-elektroniczna-duplikat-1.html.

Op34

Posty: 21

 
Kupując pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, masz do niego dołączany zbiornik o pojemności 100 litrów. Pojemność wymiary to 1,07 metra kwadratowego.

Klaudi

Posty: 24

 
Mam akurat 6-sekcyjne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Wybrałem je choćby z tego względu, że posiada on dwa grzybki, jakie pozwalają nam na odciąć układ mieszacza od belek rozdzielacza. Czasami taka funkcja jest dla nas bardzo przydatna.

twojezdrowie24

Posty: 21

 
Dostępne w sklepie głowice termostatyczne Schlosser mają sześciostopniowe pokrętło. Żeby nagrzać w pokoju wystarczy ustawić głowicę na numer „2”. W zimne wieczory optymalna jest ale „4”.

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Albo chcemy oszczędzać kasę, albo decydujemy się na to wygodę. Dla mnie kotły z podajnikiem Heiztechnik to wyborne rozwiązanie dla osób, które chcą schodzić do piwnicy kilka razy dziennie. Osobiście uwielbiam podkładać do pieca, jest to pewnego rodzaju rozrywka, zatem też wybrałem sobie kocioł na drewno.

dagmarka

Posty: 13

 
Nie dość, że na kotły kondensacyjne Beretta udzielana jest dwuletnia gwarancja producenta, to w dodatku wszystkie elementy elektroniczne posiadają certyfikat przeciwporażeniowy. Wiadomo przecież, że bez tego zabezpieczenia używanie takich kotłów w łazienkach niosło za sobą spore niebezpieczeństwo śmierci.

retrun

Posty: 16

 
Jeśli myślisz o olbrzymim obniżeniu kosztów ogrzewania, to polecam zakupić do swoich grzejników głowice termostatyczne Schlosser. Różnica widoczna od razu.

Teqri

Posty: 27

 
Najlepsze są rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Wyposażone są one w mieszacze pompowa, a dodatkowym plusem jest również to, że mają przepływomierze Tecefloor z niezawodną pompą elektroniczną.

Boss

Posty: 22

 
W skład pakietu MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich poza podgrzewaczem wchodzi również kocioł gazowy, który jest odpowiedzialny za ogrzewanie wody. W dodatku dzięki uchwytom możemy zamontować go na ścianie.

LiOx

Posty: 18