picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wkłady kominkowe w Krakowie, polecicie sklep ?

Wkłady kominkowe w Krakowie, polecicie sklep ?

Zna ktoś i poleca ofertę kominków w sklepie na Stattlera? Podobno jest to sprawdzona firma, której można zaufać. Każde info jest dla mnie ważne.

grudziec55

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o kominki na Stattlera, to też polecam. Nie odnalazłem lepszej oferty. Faktycznie pod kątem cenowym jest tu bardzo okej. Poza tym sprzedają dobrej klasy wkłady kominkowe.

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Czekam na wszelkie informacje. Mnie też interesuje montaż kominków w Krakowie. W sumie jeżeli chodzi o wybór kominka i zabudowy, to poradzę sobie sam. Gorzej z wykonaniem :)

klimner56

Posty: 8

 
Ja jednakże zdecyduję się chyba na powietrzny wkład. Nie mam jakoś przekonania do tego płaszcza wodnego, tym bardziej że mam stare centralne ogrzewanie i nie niezmiernie da się to jakoś zgrać. Myślę, że nie zrobię źle, gdy wybiorę którąś z ofert w Krakowie, czyli dokładnie kominków powietrznych, jakie są dobrze opiniowane.

Gamess2

Posty: 24

 
Tutaj mają całkiem dobre ceny, jeśli chodzi o kominki http://wkladzeliwnyzuzia.pl. Stacjonarny sklep znajdziesz na Stattlera. Można od razu doradzić się co do wyboru.

jonek91

Posty: 7

 
Ja też szukam wkładów kominkowych powietrznych w Krakowie. Już przejrzałem chyba większość dobrych ofert, które są polecane, ale nie mogę podjąć decyzji. Jeśli znacie się na producentach, którzy rzeczywiście liczą się w tej branży, to chętnie poznam wasze opinie. Zależy mi na naprawdę sprawdzonej inwestycji.

12Klaudi

Posty: 45

 
To jest ten sklep z kominkami na Wielickiej. Też mam dobre wrażenie. Właśnie szukam czegoś konkretnego i żebym był pewien co do montażu i widzę, że tu będzie chyba najlepiej. Jak coś, możecie polecać jeszcze inne sklepy.

Rico

Posty: 6

 
Według mnie najlepsze są kominki z montażem w Krakowie. Nie ma to jak tego rodzaju instalacje powierzyć firmom, które znają się na rzeczy i zapewniają najlepsze rozwiązania. Znajomy niestety trafił na pseudo fachowców, zatem uczulam na dokładne sprawdzenie oferty. Jak coś, ja też szukam, więc jak coś znajdę, odezwę się do was.

edyta123

Posty: 6