picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kominki w Krakowie

Kominki w Krakowie

Chcę Was spytać o sklep z kominkami z krakowa. Jaki polecacie, gdzie można liczyć na profesjonalną usługę montażu?

igorek

Posty: 10

 
Argumentów za wyborem kominków grzewczych kraków jest wiele, mnie urzeka ich niewątpliwe piękno, które z powodzeniem można zaaranżować sobie w salonie:)

Dersei02

Posty: 22

 
Wpisując w wyszukiwarkę kraków kominki można otrzymać zawrotu głowy. Co wybrać? Nie wiem czy tak bezpieczne jest w tej branży wybieranie tanich ofert. Wolałabym chyba dopłacić, żeby wszystko było dobrze.

miko_poz

Posty: 11

 
Wstąpcie sobie na tę stronę http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Mają tanie kominki, to firma z krakowa, więc jak komuś zależy na stacjonarnym zakupie, to oczywiście jest taka możliwość.

gregBard

Posty: 16

 
Należę do zadowolonych klientów tego sklepu z kominkami z krakowa, dlatego mogę go bez obaw polecić każdemu, kto ma zamiar kupować kominek z całą instalacją grzewczą. To specjaliści.

Gucio

Posty: 18

 
Jak dla mnie to usługa montażu kominków musi być kompleksowa z całą instalacją grzewczą. Kumpel z krakowa robił ostatnio sobie taką w domu, dokładnie DGP i sam mam zamiar coś takiego u siebie zainstalować. Tym bardziej, iż zim nie ma takich srogich, a drewno nie jest kosztowne. Jak możecie kogoś polecić to piszcie, bo troszkę tego jest

kdeel32

Posty: 19

 
Niezwykle mi się podobają kominki kraków. Spora oferta jak na sklep internetowy. Swój kominek montowałem kilka lat temu, lecz już na przestrzeni tych kilku lat widać gigantyczne zmiany jeśli chodzi o ich wygląd i parametry techniczne. Kominki kocham, zarówno polecam każdemu kto się waha z decyzją.

Pendrzeec

Posty: 20

 
W tym temacie dużo nie powiem, a raczej nie napiszę. Ale znajomi kupowali ostatnio szukali kominków grzewczych i znaleźli świetny sklep w krakowie. Jakieś promocje itp. rzeczy. Nie wiem przypadkiem, czy to nie ten stacjonarny, który polecacie. Kominka mieć niestety nie mogą, ale może na biokominek się skuszę.

Nemirr56

Posty: 33