picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie można kupić dobre kotły na węgiel ?

Gdzie można kupić dobre kotły na węgiel ?

Mam pytanie odnośnie kotłów na węgiel lub drewno, co sądzicie o Heiztechnik i gdzie można dostać ich modele najtaniej?

Złoty

Posty: 6

 
Znakomity producent. Nie zamieniłbym w życiu na żadnego innego. Robi kotły gazowe, które naprawdę potrafią oszczędzić pieniądze na paliwie. De Dietrich to bardzo ok producent, bezawaryjne urządzenia.

Dervyl

Posty: 17

 
Zakupu kotłów gazowych De Dietrich polecam dokonać w tym miejscu http://sklepekogrzanie.pl. To od 20 lat prowadzony i pewny sklep. Maja konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę.

propek1

Posty: 9

 
Najlepsze kotły ogrzewacze według mnie robi Galmet. W tym sklepie też jest spory wybór ich urządzeń. Nie ma znaczenia, jaką moc wybierzecie, to dobry producent. Poza tym cenowo jest przystępnie ;)

bartek33

Posty: 10

 
Teraz odnośnie ogrzewania jest ogromny wybór. Widziałem piece kondensacyjne De Dietrich. To propozycje, które wywarły na mnie ogromne wrażenie i też w tym sezonie będę robił remont kotłowni i raczej tę markę wybiorę.

djramu

Posty: 20

 
To świetnie słyszeć, że można tak zaoszczędzić. Nas też czeka konkretna zmiana całej instalacji grzewczej i też myśleliśmy, by zmienić na któryś z kotłów c.o. z podajnikiem. Wszystko idzie w kierunku marki Galmet, którą już wiele osób nam polecało.

345_14

Posty: 14

 
Teraz odnośnie ogrzewania jest ogromny wybór. Widziałem piece kondensacyjne De Dietrich. To propozycje, jakie wywarły na mnie ogromne wrażenie i też w tym sezonie będę robił remont kotłowni i raczej tę markę wybiorę.

wigry00

Posty: 9