picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wkłady kominkowe kawmet, sklep ?

wkłady kominkowe kawmet, sklep ?

Zastanawiam się czy wybrać wkład kominkowy z Hajduk czy coś innego? Macie takie kominki jak się sprawują?

domrrrr

Posty: 2

 
Wkład kominkowy trzeba wiedzieć jak podłączyć. To nie takie proste, bo można łatwo zrobić coś źle. Te osoby, które narzekają na kopcenie się źle coś mają podłączone. To, dlatego trzeba będzie o wszystko zadbać.

Fajaaa

Posty: 4

 
Kupując kominek sprawdzałem cenę. Nie korzystam z niego częściej niż raz na kilka miesięcy. To, dlatego cena była dla mnie bardzo ważna. Po co mam przepłacać za coś, z czego nie korzystam? Lepsze kominki są drogie, a ten mój kosztował naprawdę niewiele i jestem z niego bardzo zadowolony.

WacDEC

Posty: 4

 
Mam biokominek, lecz na stole. Większego nie uda mi się podłączyć, albowiem nie mam jak. Mieszkam w małym mieszkaniu, lecz kominek od lat mi się niezmiernie marzy.

Buła

Posty: 6

 
Stawiam dom i też się zastanawiam czy wybrać biokominek czy żeliwny? Na pewno biokominek jest łatwiejszy w eksportacji. Można wybrać mały na stół jak i bardzo duży wolnostojący. Widziałem gdzieś modele do zabudowy. Może podejmie decyzje w najbliższym czasie to dam znać, co konkretnie wybrałem dla siebie.

Elumino56

Posty: 4

 
Kominki są super, ale mieszkam w bloku i nie mogę takiego mieć. Biokominki mogę postawić, ale nie chce. Wolę taki prawdziwy ogień z drewna i ten zapach.

Radziu

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o włoskie wkłady do kominka z kratki to tutaj https://www.wkladykominkowe.net.pl/244-wklady-kominkowe-kratki jest oferta bardzo dobrze przygotowana. Sklep internetowy ma wszystko, czego szuka prawdziwy miłośnik kominków.

Oleczka1

Posty: 2

 
Mam w małym pokoju mały biokominek, a w salonie żeliwny wkład. Jestem zadowolony. Nie palę tam zbyt często, dlatego nie widzę żadnych wad takiego rozwiązania. Miło jest wieczorem usiąść i oderwać się od rzeczywistości patrząc w ogień. Mnie to bardzo relaksuje, dlatego każdemu takie rozwianie mogę polecić.

matek562

Posty: 9

 
Zakupiłem wkład kominowy od kawmet i jest usatysfakcjonowany. Chce wspierać polskie firmy, wobec tego dla mnie miało znaczenie, od którego producenta kominek pochodzi. Mam kominek klasy premium o mocy 14kW.

Yuri20

Posty: 15

 
Jeśli chcesz zamówić Polski kominek to łatwo to zrobić. Wybierz wkład do kominka z Hajduk, a będziesz zadowolony. Firma ma dokładnie to, czego szukają bardzo wymagające osoby. Mam taki kominek i jestem bardzo zadowolony, z jakości i trwałości.

Pamooko

Posty: 12